Elaziğ///23

nevin ben nasipse haftaya pazartesi akşamı yola çıkıp salı günü mülakata girip hemen tekrar geri döneceğim.yani toplamda 1 gün elazığda olurum. yani gelecek haftaya, hatta hafta içi mutlaka görüşelim.hazır kızıma kaynanam bakıyoken rahat rahat görüşürüz...

bu arada salı günü buluşabiliriz, elazığlı hatunlar...

1 güne sığdırabilecek misin ki hepsini:44:
sen ayarlada görüşürüz inşallahh..

öğlene kadar mülakat işi biter, öğleden sonra boş olurum büyük bir ihtimalle. telefonlaşırız...

ya kzılar niye eskisi gibi kimse uğramıyo bu topiğe :84:

kızlar sızler nasılsınız
damla yenı evınız hayırlı olsun
gamze cocuklaırna gecmıs olsun
sebboyy hamılelek nasıl gıdıyo bulantılaırn devam edıyomu ?
nevin sen nasılsın gozukmuyon kk da neva nasıl op yerıme
gulsenn bacım senıde cok opuyomm denk gelemedık kk da
aliscimmsen ne yapıyon nasılsın canımmm gelıncwe kısmet olursa gorusuruz ınsallah sabah gormedım oyle bı bakınıp cıktm cnm
posetcayy kız bızım muhhabet senı sarmadımı :)) nıye sahıp cıkmıyon topicimıze
gokcerana kızın ıyıdır ınsallahh gozukmuyosun bu ara kk da pekk ınsallah sorun yokturr senıde cok optum
alevcım senıde cok opuyorum ıyısındır ınsallahh
unnutugum varsa afolla hepnızı optummm sulu sulu muck muck muck ve ellerımm yorulduu

Son düzenleme:
alişim çıkın çıkın bana gelin alişim hangi bölümde mulakata giricen

bu gün dr daydık küçüğümde hastalandı yani şuan 3 ü de hasta

gamze geçmiş olsun cnm ya işin zor
bence sen hemşire tut baksın :) koğuş yap yataklarını çocukların o baksın sende paspas yeme içme işlerine bak neyse şaka yapim gül dedim ama üzüldüm valla çok zor
çocukların hasta olmalarına hiç dayanamıyom ya ben

kız alişim yazdıklarını okurken bıcıladı bende bensiz buluşacaksınız kıskadımmma

burçin bende iyi diyeyim ama bende hastayım idrar yolları çok kötü olmuş geberiyom sancıdan
nerdese kızımın bezinden bağlıcam bende yapacam ona tutamıyom :))) sancısı çok ya :))

Son düzenleme:
sağol burçin
kimse kalmamış bişey yazmadığın kolun ağrır tabii

ayy gamze abla çook geçmiş olsun(
bikere bizde öyle olmuştuk yatacak yatak kalmamıştı,
atakan ,ablam ve ben birden olmuştuk annem kafayı yiyecekti:86:

kız damla niye gitmedin nişana
iki gorda benim yerime oynardına
gülşeni aradım oda unutmuş gidememişti biraz önce atakana sordum dedi gitti annem
ay çok güldüm apar topar gitti heralde merak merak

he damla bi sen bide ben kaçırdık şimdi şebnem o haldende kıvırır birde :)) akşamdan beri iki kere kurtlandım valla
bi buluşursanız bide gülşenle şebnemin oynamalarını (((

sağol nevin sana da çook geçmiş olsun

valla ne yapacağımı bende şaşırdım ((((((

gecmıs olsun nevın enfeksıyon kapmıossın heralde ıdrar yanmasıda cok kotu yaa ınsanı mahfedıyooo

gamzecım facede okudumm 3 cucugunede ALLAH acıl sıfalar versın sende accık rahatlayasınn ha bua ralar ortada bırsalgın varrr ne kadar cocuk gorsem kuru oksurukkk dıkkat etmek lazım ama bız gecırdık ınslahh tekrarlamaz

gecmıs olsun nevın enfeksıyon kapmıossın heralde yada ılthap felan varsa cok sancı yapar , ıdrar yanmasıda cok kotu yaa ınsanı mahfedıyooo

gamzecım facede okudumm 3 cucugunede ALLAH acıl sıfalar versın sende accık rahatlayasınn ha bu aralar ortada bır salgın varrr ne kadar cocuk gorsem kuru oksurukkk dıkkat etmek lazım ama bız gecırdık ınslahh tekrarlamaz optum hepınızı

Son düzenleme:
bu kk iyice kafayı yemiş haa
hem geç düşüyo yazdığımız msjlar hemde düştüğü görünmüyo bazen iki sefer yazıyoruz
bi maj yazana kadar verem oluyorum ha

damla nevin ana kız ne kadar kurtlusuz korkmayın gitmedima nasıl gideydim ben o saatten sonra sülümaanı izledim ben hele nasıl şişirmişler birbirlerini
şebnem sen gittin nasıl oldu yasmin nasıl olmuştu???

gamze kız daha iyleşmedilermi ay canım geçmiş olsun tekrar..ya eve bi girdimi hastalık herkese bulaşmadan çıkmıyo(((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…