Elaziğ///23

nevin yap bi iylik hadi hacı bee

salıya yetiştir :))

emanet cd de olur

sende varsa sonra ben sana geri veririm

liste hazırlamam lazım cnm :)
çarşıdaydım eşek gibi alıp gelmedim kafa yok hiç
arabadaki cdleride bozmuş eşim yapmam lazım kaç defa lazım oldu düşünemiyom
dükkandaydım gözümün önünde :) düşünemedim
altı üstü bi cd kız nolcak
bi liste yaparım gerisi kolay cdye atmak
aliyeecim öle iş yerinde dinlenmez hayatım :KK70: herşey açık seçik :))) mail adresini yaz yollim :))

tamam nevin özelden gönderirim, merak ettim şimdi. kulaklık takar dinlerim o zaman?

gülşencim iyi çok şükür midem 2 gündür saol tatlım
kızz nolur ha banada cd den kopyala arabada ne hoş vardı:KK43:oturdum üstüne kırıldı:)nevin cd nin üzerine oyna şebnem oyna yazmış eşimde dediki nevin okadar şey yazacagına üzerine oturmayınız yazsaymış:)oy çok gülmüştüm budefakine yaz nevin:)

uyyy allaaaahhhh nasıda yaglamışlar birbirlerini yağın kilosu kaçaaaa:KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33:

günaydınnnnn kızlar benim karnımda böyle pıt pıt oldu akşam göbegimin alt tarafında sanırsam erkek bebişim o hareketiydi sanırım :)

heee

gülşen yağlim ama sevimde

şebnem daha erken değilmi bide o göbeğinin alt kısmında değil kasıklarına yakın bi noktada...................
bu gece rüyamda seni rüyamda gördüm (HAYIRDIR İNŞALLAH)
ama korkunçtu
senle alt üst komşuyuz sende misafir var sana geliyorum evde birileri var ama evin duvarları yok
evi duvarsız görünce çok ürperiyorum sonra 4 bi tarafdan köpekler saldırıyo ne yapacağımı nereye kaçacağımı şaşırıyorum

o sırada enis ağladı uyandım enisin kalkmasına ilk defa sevindim
o kabustan uyandığım için

hayırdır inşalllah..bilemedim nedirki acaba:44:
bende rüyamda temizlikçinin kızını dövdüm evi kirletmişti diye:)))
ay şimdi nasıl her yerim ağrıyo,sanki ben dayak yemişim:KK60:

evet ya gamzee erken dimi psikolojık sanırım soruyolar karnında erken hissedersin diye tamam ben alperende hissettim ama bukadar erken değil8. haftadayım daha :)sordum ben bikaçkişiye güldüler dediler 13. haftada felan ancak hissedersin:)
kız hayırolsun inşallah köpek düşmandır ama bilmiyorum kii:))allahım hayır olsun inşallah.

şebnem o damar seğirmesidir

bende bazen oluyo sanki hamileymişim gibi pıt pıtlar oluyo hatta ürperiyorum tövbe bismillah diyorum

psikolojikte olabilir vücutta seğirmede

herkese güzel bir pazar diliyorum
seğirmeciler sizlerede :))

heyy:KK3:
ev aldık sonundaaa:KK66:
çok güzel ama dükkan üstü 1.kat ona üzüldüm biraz:KK43:((

vayy damlacım hayırlı uğurlu olsun cnm benim :)) allah sağlıkla oturmayı nasip etsin vee gelsin bebiş :))
ne zaman taşınacan?

hıııııııı

bide arkadaşlar tayt üstüne giyilebilecek şifon yada saten gezmelik bluz arıyorum

görenler beni bilgilendirsin

litfennnnnn

2 buçuk ay sonra taşınacam inşallah..170 e almış
ataşehirmiş oralar,galeri 23 ün hemen altı
başka sorusu olan:)))
buraya bakmadan önce kaynatam gamze ablanın 1. katı göstermiş ömere,çok alçak diye kocam istememiş,burasıda 1. kat ama dükkan üstü olduğu için 2. kat gibi

X