Elaziğ///23

çok sağolun bu arada sorularınıza cevap vermekten teşekkür etmeyi unuttum:KK1:

günaydın kızlar. nasılsınız? ne var ne çok? benim sabah kızımın boğazı ağrıyodu ya. offf offf. kıyamıyorum kızıma ya... damla hayırlı olsun canım. gamzecik demek taytın üstüne şifon bluz arıyon. yakışır bacıma.

heee aaa alişim evde giyim ama şık bişem yok :)))

damla ataşehir bizim buralara deniyo
galeri 23 nerdeki ben hiç görmedim
dahamı ilerde acaba

iyi akşamlar kızlarrr..ben girmeyeli birsürü sayfa yazılmışş okuyamadım hepsnii..nasılsınız iyisinizdir inşş..
bana kızmayın kızlar internete çok gelemedigimden giremedim kk ya yoksa yazarım buraya:)dışarda toplandıgınızdada gelirimm ev gezmeleirnden sıkıldımm kayınvalidemin günleri var zatennn ondan dışarısı olsun değişiklik olsun istiyorummm:)
bigün çıkarsanız haber verin gelirimmm:)
damla cnm hayırlıı olsun evinnnn allah agız tadıyla bol bol çocuklarla oturmayı nasip eder inş:)

çok sağolun ya :KK71:inşallah canancım tez zamanda:emir_bebek:ikimizede nasip etsin allahımmmm

anladım damla yerini

ayrıca bugün neen kimse gelmedş

hoşgeldin poşetçay

günaydıııın

bugün çocuklarımın 3 te 2 si hasta gezmemde var pofffff :KK43:((

hadi ya dimple. bizimde haftasonu eşim çok kötü gripti. mujtemelen hastaneden bulaştı. tabi ondanda kızıma hemen. neyse en azından gözüm arkada değil. kafam rahat...

geçmiş olsun hastalara size bişe olmazda çağalarıza dikkat edin
bende bugün iyiyim dün beni birileri kendime getirdi laf saydılar düzeldim:)))yemeğimi yaptım akşama misafir gelicek tatlımıda yaptım kahvaltımıda yaptım evimide toparladım şimdide oturuyorummm:))

şebnem seni paylayanı tahmin edebilirmiyim? nevinnnnnnnnnnnnn :KK53: nevin ne zaman geliyon kız buralara ?

elazıglı degılım ama elazıg paluda yasamaya basladımm gorev dolaayısı ıle benı hemserınız sayarmısınız:KK58::KK58:

aa tabi canım ne demek buyur:KK42:
benimde eşim palu'lu:)ondan çok razıyım da kadınları biraz fena olur:99:

ne dedim hiç bişeyde demedim ben :p

hoşgeldin aramıza ne iş yapıyon paluda :)

selaaam kızçeler

sağol alişim

sağol gebe kadın

günaydın kızlar. nasılsınız? sbnm tahmin edeyim diğeri ya gamze yada alev. bu arada kızlar bu arada evraklarımı gönderdim. fırat üniversitesinde doktoraya başvuracam. 1 şubatta mülakat için elazığdayım büyük ihtimalle :KK66: yasmin aramıza hoşgeldin. hayırdır paluda neden bulunuyosun?

hahah alişim 29unda geliyom 7sinde dönecem :KK70: sende elazığa geliyosun :)

X