Elaziğ///23

hayır alişim göndermedin bende senden bekliyorum

gnaydınnnn kızlar yolcuyum bugünn:)gireerim arada dikkat edin kendinize:)

günaydın kızlarsılsınız. benim başım feci. sbah kalktığımdan beri ağrıyor. neyse şebboy yolun açık olsun. kendine dikkat et. nevin ayaklarını sıcak tut, yoksa geçmiyo valla sancı. dimple sana göndereyim numaramı sende bana. neyse ben kaçtım,yemek yapacam. haftasonları yemek sırası bende:))

günaydın kızlar. nehaber? ben bu akşam yola çıkacam nasipse. yarında mülakatım var. nevin anakaradamısın. gidip geleyim,görüşelim canım. dimple sana telimi gönderiyom. sende bana yolla. yarın saat 10'da mülakatım var. hayırlısı bakalım...

alişim hayırlısı olsun
burda kar vaaaaaaaaaaar

canım bide özel mesajlarını kontrol et sanırım dolu
sana mesaj yollayamıyorum

[sıze="3"][ı]bu topicin kızları nerde acaba yine sinirlendim haa[/ı][/sıze]

daha bu sayfa bile bitmemiş:KK43:(
bişeyler yazayım da tertemiz bi sayfa açalım hayatımıza:92:

iyi geceler kızlar nasılsiniz.neden kımsecıkler yok.alısım cmrtesi geldık.hergun cıkıyoz cok yoruluyorum usutmem gecmedi bugun kızımı dra goturdum donuste kapının onunde neredeyse altıma yapacaktım :)sokak ortası olmasaydı elimle sıkatcaktım :) ama bacaklarımi carpraz yaptım biraz oyle bekledim gecsin dıYE:)rezil oldum ya.kızımı da merak ettiysenız ıcıme dogan oluyo.kızımın idrarında turuncu katı bısey vardı tahmın ettıgm gıbı kristalmıs geldıgm gun ılk degıstıgım bezinDe vardi.hıc su icıremıyom zıllıye.ha bu arada 2-3 gunde bıkere kaka yapan hanfendi ucaga bınerken yapmıs:) baya bi kıcında kaldı:) eeem baska ne havadıs yazam:) alev aradı oda ankarada yarın bulusık:) sebnem yola cıkacagımız sabah dedı ıns alanda karsilasırız resım cekinıriz :) bırde esim arıyo neredesin dıyo ardından cok alısverış yapma dıyo ucma diyo:) hayır dıyom bısey almadım dıyom neyse ekstre gorecem dıyip guluyo:)ıyı tanır beni.ama ben gene incir agacı dıkmeye devam edıyom:) daha bı hedıye almadım ona:)e bırde cok soguk dıyolar ama o kadarda soguk degilmiş. Ilk gun gıydım kat kat zırhlandık cıktık sırtımdan boncuk boncuk ter aktı:) suan tlfnda yataktan sizlere yazıYOm özledim ama elzgı:) baska ne yazim :)ins kocam gelirde beraber doneriz cocuklarla cok zor.kıs tatılı cok zormus hıc tavsiye etmem.neyse bırazda fbda sörf yapam:82:

bi tuvalete gittiğini yazmamışsın diyecektim onuda yazmışsın:KK9:
inşallah iyileşirsiniz de rahat gezersiniz.
hangi semttesiziniz bende ankarayı özlemişim valla

nevin demek soKAta olmasın elinle tutacaktın
muhahahahhahaaaaaaa

buralar yetmedi bide gittin başka diyarları geziyosun gezegen nevoooooooo
ciclerini bizede göstert taammı

günyadın kızlar. ben geldim... elazığdan gribi aldım geldim. gamze sana telefonumu göndermiştim, senden bekledim, bana mesaj at diye ama gelmedi. ne aradın ne sordun hain dom dom. mülakatta yarın belli olacak inşallah. bakalım artık. mülakattan çok sohbet havasıydı. nevin ne zaman döneceksin bacım. gitmeden görüşelim. yarın öğlen arası olabilir mesela. ankamall'e gelebilirmisin canım?

aşlişim ben sana mesaj yolladım asıl ben senden haber bekledim

dimple telefonuma at demiştim gelmedi bacım. zaten internet imkanımda yoktu. bende senden telefon bekledim. gerçi kaynanan görümcen gelmiş galiba dün. senin derdin sana yetermiş. bu arada eşim aradı, internetten açıklanmamış ama sonucu öğrenmiş kazanmışım. bana elazığ yolları gözükiyyyyy :KK15: Allahım ben kaynanamla ne yapcam :26: başedebilirmiyimkine? planım şöyle kızlar. hemen 2.çocuğu yapıp, eline verip 2 çocukla uğraşmaktan benimle uğraşmaya vakti kalmasın. nasıllllllllll? :KK52: hem çok istiyordu gelmemizi. öyle fasulyeden babaanne olmasın demi.

alişim gozun aydın :) artık elazıgamı tasınacan.yarın kahvaltıya gıdecem aksam uzerıde ankamalla gıtmeyı dusunuyorum lacoste bi orada var dımı.gecen gıttık bıtıremedım yorulduk cıktık.mother carede orada sanırım gormedım eve gelınce aklıma geldı.eger uyarsa sana aksam uzerı bulusuruz orada esım surprız yapıp gelmese :)) kırmızı gul tak :)

nevin ben bir gülüm güle ne hacet. ya öğlen arası gelemezmisin bacım ya. sen ne zaman gitcen? olmadı keçiörendeki ftz'de buluşalım.yani migrosta haftasonu.

slm kızlar herkes iyi sanırım bende iyiyim mide bulantılarım geçmedi ama iyiyim geçenlerde çok kötü oldum sabaha kadar halının üzerinde kıvrandım durdum öncesinde bulantı sonrasında mide ağrısı neyse.......adapazarındayım kardeşimde arada çıkıyoruz dışarı ama çıkmak istemiyorum yiğenimi seviyorum çok tatlı yaaa ...haftaya cuma dönüyorum..öpüyorum hepinizi

X