Elaziğ///23

tam yazdım mesajımı
pc nin şarjı bitti

ne yazmıştım hatırlamıyorum yaa

acep kime sarmıştım

aklımdaa bi isim var ama tam kesinleştiremiyorum

valla bende yazıyorum bidaha silip çıkıyorum:26:
ama neyapayım konu yook kimse yooookk:120:

herkese iyi pazarlar

damla içinden geçenleri yaz minik kuş

neddiniz ev işini hala bakıcımısınız

(bazen mağazalara gidiyorum tezgahtarlar nefes aldırmıyoya "nası bişi bakmıştınız'´´´´yardımıcı olayım falan" bende diyorum "ben bakıcıyım" şimdi niyeyese bu kelimeyi kullanınca o aklıma geldi)

ben yine gidiyorum ev bakmayainşallah bu sefer beğenirim yaa
haydi bana boooooooooool şans:)))öptüm hepinizii

kıııııııııız damla aynı anda yazmışık

ayy gamze abla valla senin yazdığını görmeden cevap vermişim
tam üstüne geldi ama:))

ahahaa
yine aynısı oldu:))))hadi ben kaçtım:X

Son düzenleme:
mrb kızlar nasılsınız?

Son düzenleme:
mrb kızlar nasılsınız?
çok yorgunum ben yaa elazıg daydım bugün teyzem rahatsızlanmış yüz felci geçirdi boynunda bi damar tıkanmış medical park ta yatıyo şimdi ordanda annemlere geldik halıları silkeledik ablamla eve akşam geldik acaip yoruldum yani..
bu arada güne gelemiycem ben alevin hediyesini dügüne gelicem 29 undan önce o zaman veririm sebnemcim senden de sonra alırım canım gün parasınıda semoşla gönderirim gene malesef gelemiycem bide grip oldum gibi halim yok hiç başka zaman görüşürüz inş..

üfff bahane etme valla burdasın nasıl gelmiyosun ya olurmu hiç öyle şey

merhaba bayanlar,

tesadüfen topiğinizi farkettim. elazığda kadın doğum dr u ve hastane arayışındayım. ben istanbulda oturuyorum eşim elazığlı. Allah izin verirse nisan sonu mayıs başı gibi anne olacağım inş. istanbulda pek kimsemiz olmadığından dolayı eşimin ailesinin yanında düşünmeye başladım doğumumu. onlar elazığda oturuyorlar. bizde kararsızız doğumu nerde yapsam diye. burdaki dr umdan memnunum. fakat doğumdan sonra yanımda bana ve bebeğime destek olacak pek kimsem olmadığından elazığda doğum yapsam fena olmaz. fakat elazığda hangi hastane iyidir hangi kadın doğumcu iyidir. kim normal doğumdan yana, kim sezeryancı bilmiyorum. yenidoğan ünitesi olan bi hastane istiyorum ve de epidural normal doğum yapan bi yer istiyorum.
sizler elazığda yaşıyorsunuz ve bana bilgi verirsiniz diye düşündüm. inanın yardıma ihtiyacım var şuan. tecrübeli anne yada anne adayları varsa bilgi verirseniz çok sevinirim. şimdiden tşk ederim. Allaha emanet olun.

Allah sağlıkla kucağına almayı nasiip etsin inşallah
ben doğum yapmadım ama ablam medikal de doğum yapmıştı çokda memnundu..
ama aradıkların varmıdır orda bilmiyorum bekle biraz cevap gelir bilir kişilereden
sende birileri gibi acele edip bize laf sayma da

Son düzenleme:
ben doğum yapmadım ama ablam medikal de doğum yapmıştı çokda memnundu..
ama aradıkların varmıdır orda bilmiyorum bekle biraz cevap gelir bilir kişilereden
sende birileri gibi acele edip bize laf sayma da

öncelikle tşkler cevabın için. acelem yok nisana kadar vaktim var medical parkta hangi dr da doğum yaptı acaba ablan? hatırlıyormusun ismini? ben orda remzi atılganı duydum ama ne kadar iyi olduğunu bilmiyorum.

evet oda remzi atılganın hastasıydı..
detaylı bilgi versinler sana artık ben pek bilmiyorum valla:)

canım bende anadolu hastanesinde ebru hanıma gidiyorum dr umdan çok memnunum güleryüzlü sevecen bi dr ama bence sen medikaldeki drları tercih et daha doğrusu medical hastanesini tercih et bana sen neden tercih etmedin dersen ebru hanımı yine terch ederdimde ama medikal olsun işsterdim hastane olarak ama orda iyi bi bayan dr yok bence biz bayan dr olsun istedik eşimle onun için anadolu hastanesini tercih ettim içini rahat tut burda da herşey çok iyi yani ...iyi olur inşallah
seni 3 doğum yapmış arkadaşımız gamzeye teslim edelim o seni daha iyi aydınlatır

bende söylim o zaman sefa beyde var tavsiye ederim
ufuk tıpta ama operasyonlarını medicalde yapıyor oda
medicalin yeni doğanıda var
bende medicalde doğum yaptım güzel hastane

özgül geçmiş olsun
bizim gibi ol ne olursa olsun gezmeye gideriz :)) buda senin ilk vazifen olsun bizler gibi :)
galiba sen alışkın değilsin ondan gelmiyon
ben canım istemesede vucüt alışmış ayaklar gidiyo :) içimdeki nevo dürtüyo beni
çoluk çocuk olmasa heralde sabah 9 çıkar gece 1-2 de gelirim eve

kız damla ev bulamadınmı daha şöyle benim yerimede göz at günde soracam bak :)))

merak ediyom bende evleri felan az kaldı inş. benimde

cnm tşkler cevabın için.

bende söylim o zaman sefa beyde var tavsiye ederim
ufuk tıpta ama operasyonlarını medicalde yapıyor oda
medicalin yeni doğanıda var
bende medicalde doğum yaptım güzel hastane

tşkler, bu arada medical parkta doğum fiyatları ne kadar acaba. normal doğum yada sezeryan?

ben bişey ödemedim hastaneye druma kliniğinde ödedim sefa bey sanırım 200 alıyo
süit odada kaldım o zaman 200 tl idi gecesi şimdi ne kadar bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…