Elaziğ///23

burçin cildin nasıl oldu düzeldimi
bendede alerji sorunu var bence sen cildine bieşyler kullanacağına alerji tedavisine bak o zaman geçer kendiliğinden
benimde bağışıklık sistemim çok zayıf imuneks ii geliyodu bana kullandınmı bilmiyorum
ücretli bir ilaç günlük alıyordum bağışıklığı güçlendiriyo amerikada kadınlar genç kalmak için kullanıyormuş bu ilacı :KK70:

baktık bugün işte,bir tane bulduk bahçelievlerde çooook beğendiim:)
ömer pazarlığını yapacak yarın anlaşabilirsek alacaz inşallah:KK66:
size göstermiştim ya kafe do da,beyaz bi site onun hemen arkası bire bir aynı modeli

valla deniz erkmen var çok iyi bi doktor ama biz eşimle hem hastaneyi sevmediğimizden hemde bayan doktor istediğimizden medical de fatma kaya var ona gidiyorum çokta memnunum

Son düzenleme:
biri doğummu dedi
çekilin kenara bağdaş yapam oturam
annatmaya naşlıyam

şimdi ilk doğumu ve ikinci doğumumu
sara hatun yani devlete bağlı doğom hastanesinde yaptım
herşey iyi fakat o dönem orda fatma kaya vardı çok iyi dr dur ama dr luğu iyi
kendisi bizzat sezeryancıdır ama cerrahisi mükemmeldir
hıı bu arada her konrollerde ya moral bozar yada ağlatarak yollar
yine bu fatma hanım anadolu hastanesine gelince 3. doğumumda anadoluyu tercih ettim epidural sezeryan olsun dedim dr olmaz dedi geçen bi hasta oldu 1 haftadır baş ağrısından ölüyo dedi

deniz bey var
ben ona gıcık oluyom hiç sevmiyom paracının teki hoş şimdi dr ların artık o olanağı yok ya neyse

burda gebe kadın olan şebnem arkadaşımızın
dr u içinde iyi şeyler duyuyorum ebru hanım

normal doğum yaptıran dr varmı onu bilmiyom rastlamadım ben
iyisimi sen biraz erken gel
bu saydığımız drların bi kaçıyla konuş
kararını ver

bizdegelek senin elini tutak ıkınırken :)

bana bak özgül karısı

sen benden laf yememişsin galiba
o çakma sarı saçlarını bisefer elime dolarım

sen benim boyuma bakma kız lisesinde okudum iyi kavga ederim
haberin ola
kendini naza çekme
çık gel gece gece ezerim sonrada suyunu içerim

biri doğummu dedi
annatmaya naşlıyam

yine bu fatma hanım anadolu hastanesine gelince 3. doğumumda anadoluyu tercih ettim epidural sezeryan olsun dedim dr olmaz dedi geçen bi hasta oldu 1 haftadır baş ağrısından ölüyo dedi

deniz bey var
ben ona gıcık oluyom hiç sevmiyom paracının teki hoş şimdi dr ların artık o olanağı yok ya neyse

kararını ver

cnm tşk ederim verdiğin bilgiler için. bu fatma kaya sanırım artık medical parkta. birde anadolu hastanesinde fatma hnm vardı sanırım. bu fatma kaya daha önceden anadolu hastanesindeki fatma hnm mı.medical parka mı geçiş yaptı acaba?
peki medical parktaki remzi atılgan için ne düşünüyorsun. o nasıl bir dr. hiç bilgin varmı acaba?

yeni fırsat buldum baktım ooo bayagı sohbet varmış ama ben yine geciktim galiba kimse yok:KK43:yinede sölicem fikrimi aman aman anadolu hastenesinde bıçak altına yatmayın arkadaşlar benden uyarması.... kayınpederim basit bi diz ameliyatı oldu ve adamı mahvettiler ya..mikrop kaptırmışlar ameliyatta ikinci kez tekrar başka hastanede oldu..vee 15 gün çıkamadı ateşini düşüremediler sebepte malzemelerin eski olmasıymış.valla ben doktorum remzi beydende medicalparktanda çok memnun kaldım.soran arkadaşın bilgisi olsun bence ona göre saglık çünkü......şebnemcim bence sende iyi düşün iyi araştır...

damla konuşamadık kız daha evi begenmişsin hadi hayırlısı olsun canım kardeşim:)))

günaydın kızlar. nasılsınız? ne var neçok? valla ben bugünde kısmetse yarında oruçluyum. kararlıyım bu yıl borçalrımı tutacam En Büyük KK bu arada haftasonu haftasonu sinemaya gittik eşimle. hür adam'a. güzeldi, en azından kötülememişlerdi sait nursi'yi. bu hafat içide eyvah eyvaha gidelim diyoruz. hazır kayınvalidem burdayken faydasını göreyim demi.
kızlar nevrez hala elazığdamı? merak ettim. nevin bu arada fotoğraflar yine gözükmüyo :KK25:

alişim toplu bir msg geçen altına yazdım tekrar çıksın diye sen benim adımı arama bak son gelen özel msglarına facete

biri doğummu dedi
annatmaya naşlıyam

deniz bey var

kararını ver

bizdegelek senin elini tutak ıkınırken :)

bana bak özgül karısı

sen benden laf yememişsin galiba
o çakma sarı saçlarını bisefer elime dolarım

sen benim boyuma bakma kız lisesinde okudum iyi kavga ederim
haberin ola
kendini naza çekme
çık gel gece gece ezerim sonrada suyunu içerim

yaa iki doğumunu fatma kaya mı yaptı bunu bilseydim daha önce yapışırdım yakana :) bende kime sorayım diyordum bende sezaryan düşünüyorum gerçekten sezaryan doğumları iyi yapıyo demi çok korkuyorum :18: ama kontrollerde dedğin gibi maralimi bozmadı hiç hatta çok güler yüzlü samimi davranıyodu

bende fatma kayanın cerrahisinden memnun kaldım ama ilgi alakasından kesinlikle memnun kalmadım gamzenın dediği gibi her defasında ağlıyarak eve geliyodum gitmem büyük konuşmıyım ama gitmem
gülşencim vallaha her hastane için herkes herşeyi söylüyo ya medicalde başaka kadın doğumcu varmı bayan ama fatma hanım dışında

su perisi
elazığda bitane fatma hanım var
önce anadoludaydı şimdi medicale geçti remzi bey hakkında bişi duymadım olumlu yada olumsuz

melek
benim 2 doğumumu teyzemin gelininin 3 doğumunu fatma hanım yaptırdı
yani bi samimiyet var aramazda
eğer sezeryan diyosan fatma hanım der,m
o kadar moralimi bozmuştur ama şuan hamile kalsam (Allah korusun) yine fatma hanıma giderdim
çünkü onaa karşı bi güvenim var

gülşen

ben anadoluda sezeryan olacağım sıra beniameliyathaneye erken aldılar
o sıra orayı a dan z te inceledim

herşey bana çok steril göründü
hatta hastaların üzerine serilen yeşiller büyük bi steril makinasında dönüyodu
eğer orda istersenizde ameliyathanede erkek istemiyosunuz
son doğumumda öle olmuştu fakat anadolunun yemekleri iğrenç öyeseydi ben doğum yaptığımda aynı sara hatunun yemekleri gibi ııyyyğğğğ

alişim nevrezden haberim yok geçen yıl hayattaydı galiba

ya kızlar keşke gelebilsem ama minübüslerde rezil olurum zaten grip olmuşu bogazım yanıp duruyo burnum hafiften akıyo :KK43: gamzem biliyosun ki sizleri seviyorum yanınızda olmak isterdim ama benim oraya gelişim önce elazıg a 1 saat münibüs durakta inicek ordan belediyeye gitmem gerek bebekle çantalarla ve yarım saatte senin ev ..arada belediye bekleme süremide katmıyorum..sonra dönüş 1.5 saat bebişi sogukta hasta ederim :KK43: .. nevin delüm benim elazıg merkezde olsam inan bende durmam hemen çıkarım gelirim zaten anam orda ki bebişi bırakırdım ..
kızlar elazıg a geldigimde hepinizi beklerim gelince sizi ararım toplaşırız sizleride görmüş olurum..

burçin cildin nasıl oldu düzeldimi
bendede alerji sorunu var bence sen cildine bieşyler kullanacağına alerji tedavisine bak o zaman geçer kendiliğinden
benimde bağışıklık sistemim çok zayıf imuneks ii geliyodu bana kullandınmı bilmiyorum
ücretli bir ilaç günlük alıyordum bağışıklığı güçlendiriyo amerikada kadınlar genç kalmak için kullanıyormuş bu ilacı :KK70:

canım daha yenı yenı soyulmaya basladıı Alahtannn fazla surdugum ıcın yanma olmadıı senın dedıgın ılacı hıc kullanmadım off bu cıldımı ne yapcam bılmıyorummm

şebnem canım azer hanım vardı bi ara bi arkadaşımda ona yaptırdı dogumunu genç bi bayan ve çok memnundu bi araştır canım hala medicaldemi bilmiyorum.....gamzecim valla malzemeleri çok eski diye duydum ve bu olay bir ay içinde oldu yani kayınpederin durumu bilipte söylememem olmazdı uyarmak lazım diye düşündüm....şans işidir belkide böyle şeyler bilemiyorum valla...

bende fatma kayanın cerrahisinden memnun kaldım ama ilgi alakasından kesinlikle memnun kalmadım gamzenın dediği gibi her defasında ağlıyarak eve geliyodum gitmem büyük konuşmıyım ama gitmem
gülşencim vallaha her hastane için herkes herşeyi söylüyo ya medicalde başaka kadın doğumcu varmı bayan ama fatma hanım dışında

şebnemcim önceden doğum kontrol hapı için fatma hanıma gitmiştim o zaman bende çok suratsız ilgisiz bulmuştum hamile kaldıktan sonra bende ona gitmek istememiştim ama sırf hastaneden ve bayan olmasından dolayı gittim çok şaşırdım o kadar ilgileniyo o kadar samimi davranıyo ki çok şaşırdım artık eskisi gibi değil öyle moral bozacak şeylerde hiç söylemedi bana madem cerrahisi iyi artık ona devam edrim ben

ayrıca medikal de başka bayan doktor yok ilk gittiğimde sormuştum

bende medikal için duydum biliyomusun bişeyler ama bu demek değil medical kötü diye demek istedigim birazda şans işi bence
güllüşenim iyiki söledin cnm hatta herkes sölesin bildiklerini ama bence dr una güvenmek önemli ben dr uma güveniyorum bakalım hepimiz için iyi olur inşallah
kızzzzzzzzzzzzz gamze nerelerdesin ne yaptın bize ay bugün ben b i arkadaşaaaaaa gitmiştim tanımazsınız siz onuuuuuuuu:KK52: bi yemek yapmıştııı bayıldımmmm sölemeyem ne oldugunu melekin canı cekmeye:KK56:

kız gamze sarahatunun yemekleri demişsin bende buna laf sölim hayatım :)) tartışmayı farklı biyere çekecem tabiiki boğaza :KK70: :KK70: tam benim işim :)))
şimdi kızım sarılık olmuştuya bayramın 3. günüde biz sara hatunda kaldık ve bi yemek geldi bi yemek geldi :))) harkkaaaaa :))) valla hepsini sollar :KK70: tavuk butlar çorbalar pilavlar salatalar tatlılar ooo :)) görmen lazımdı öyle kazan yemeği gibide durmuyodu sanki iki kişilik pişmiş tane tane par par parlıyodu e tavuklar o pilav o tatlı :))))
hemde çok temizdi kız bilmiyodum ben orayı öyle
doğum yapacaklarda aklınızda bulunsun sadece doğumu düşünmeyin :) bebişlerinizide düşünün bi çok bebekte yeni doğan sarılığı çıkabiliyor ya kesinlikle sara hatun derim anneye yatakta veriyolar
ve yoğun fototerapi var araştırmada 3 gün kaldım eşek gibi
sarahatunda 9 saat verip gönderiyolar koltuklardada beklemiyosun
anam daha ne yazam :KK70: :KK70:
kız şebnem boğazında kalmadı yediklerin :KK70:

kız gamze beni müzikle karşılıcaksın ona göre
öle yorgunum biraz stres atmam lazım eşikte başlıcam göbek atmaya ona göre bak
listeyi hazırla şimdiden bak bişeyler çalığ oynamasam şişerim ona göre ha
bide geçen ev görmeye geldiğimiz gibi :))) sakın hasta olma :)) yakarım seni suratın asıp oturma

nasıl belim ağrıyo karnım ellerim ayaklarım dizlerim geberiyom :KK43:(( daha işim var yapam gidem zıbaram yatam :)) sabahta süslenip geleyim

kız şebnem beni aramışsın cevapsız varmış aradım geri ama kapalıydı hayatım
aynen söyle diyodu kadın
"aradığınız kişiye şu an ulaşılamıyor,aradağınız kişi hamile uykuya dayanamıyo,pinekleyecek lütfen rahatsız etmeyin"

kız melek sende gelecen dimi yarın :))) ev sahibi düşünüp teklif etmez ben onun yerine diyorum :)

X