Elaziğ///23

cnm öyle iltihaplıysa eğer o daha tehlikeli bence sen git diş hekimine
bi çok gebe yaptırıyo dişini bunda bieşy yok bekletiyosun boşu boşuna
aksine o iltihap daha zararlı vucüda allah korusun

Son düzenleme:
ikili tarama yaptırdınmı 11-14 arası ve erkek olsaydı gösterirdi :))yani dr bi tahmin yürütüyo 12lerde :))

ama doktor dişine bi operasyon yapmayasın dedi korkuyorum bende ilaç bile kullanmıyorum parol vermişti o da çok düşük zaten kesmiyo sadece bi kere içtim

hadi ya gösterir mi şimdiden. bu hafta gidecem kontrole bu gidişimde o testleri yapacak galiba.. inşallah gittiğimde çıkar çok merak ediyorum çok sabırsızlanıyorum çok

kız damla nerdesin sen ev buldunmu :KK70: aramaktan başın döndü galiba :)))
ne dicem benim o arkadaşlarla olan 29undan 22sine alıyoz önce olurmu senle ve gülşene uyar dimi :KK70:

yok yav nerde kafam bi karışmış ki sorma:111:
ben o güne girdim mi yav hiç haberim yok:44:
bu arada melek kız doğacakkkkkkkkkk ben biliiimmmm,geçen gün kızına tulum bile alacaktım:KK52:

günaydın kızlar.nevin doğum günüm için sağol. ama benim doğum günüm 22 eylül 1980. ama 12 eylülden 10 gün sonra doğduğum için babam o karışıklıkta bununla uğraşmamış. onun için 10 ocak 1981 gözüküyo canım. hemde 1 yıl daha genç gözüküyorum iyimi direk 81 doğumluyum diyorum :KK1:

slm kızlar uykusuz gecelere tam gaz devam bakalım dün akşam 6 dan gece 10 a kadar uyutmadık hanım uyusun die gece 3 te bi kalktı 5 e kadar uyumadı etrafı seyredip durdu..
damlacım siz eve nerelere bakıyosunuz e v fiyatları ne kadar ortalama olarak bikaç ev fiyatı yazarmısn bizde almayı düşünüyoz 90 bin ile 100 bin arası fiyatta bi ev canım bide ordaki kira fiyatları ne kadar bilgi verirmisin haberin varsa eger:)
kızlar sizde hep arıyodunuz evbilgisi olan varsa yazabilirmisiniz?..
nevin sende ev arıyodun demi canım bizde almak istiyoruz ama öyle çok pahalı degil alıpta kiraya vermek istiyoruz 500tl ile 550 tl kiraya verilecek bi ev fiyatıda 100 bin tl en fazla olabilir

gamzenin evinde ne zaman toplanılıyo tarih yazarmısınız ablamın dügünü ayın 29 unda o yüzden haberim olsun dügüne beklerim hepinizi güzellerrrr
gamze sebnemin gün parasını vericezde ben sanada para getireyim mi canım ??

ev fiyatlarından hiç haberim yok ama 100e pek duymadım buralarda hiç
ama kiralar en az 600 den başlıyo biz 700 veriyoz:)
bizde inş en kısa zamanda keni evimize geçeriz artık zormuş kiracı olmak :)) 1 senedir stres yaptı pinti ev sahibi herşeyi biz ödüyoz :)

çarşıdaki evimizi satarız belki şuan 600 tl kirası eğer satarsa eşim en az 130 olur oda şimdi kış fiyatları yazın satarsa bilemem

sayın öğrencimiz alişim :)) sanada ii günler allah zihin açıklığı versin :)
ben kaçtım gezmem var :)
bu şebnem hanımıda devri döndü:))) varla YOK arası oldu

ya ben öğrenci moduna giremedimki:) hatta eşim nasıl olduda çalışmadında sınavdan istediğin puanı aldın diyor. bende zeka işte diye cevap veriyorum :KK53: ama bakalım kadrolar açıklansın kayseride doktoraya başvuracam inşallah.

sayın öğrencimiz alişim :)) sanada ii günler allah zihin açıklığı versin :)
ben kaçtım gezmem var :)
bu şebnem hanımıda devri döndü:))) varla YOK arası oldu

burdayımmm bugün iyiyim çok şükür öğlen çarşıya çıktım ama dolanamaadım nevin başım çok döndü ofise gittim oturdum sonra eve geldim:)

özgülcümm gün 18 indee

alıyecım sana bısey danıscam tretinoin yani Retinoik asit ıceren bır krem kullandım cılt soyulup yenıllenmesı için gıda alerjisi olan bırı ıcın bu kremın ve kımyasal peeling kullanmanın bır zararı olrmu cunku ben dun retinoik asıt ıceren kremı geregınden fazlaca kullandım ve soyulma ıslemı ıkı gun sonra baslıycakk acaba yanık rıskımm cok olurmuı bu konuda bılgın varsa paylasırsan sevınırm cnm

damlacım siz eve nerelere bakıyosunuz e v fiyatları ne kadar ortalama olarak bikaç ev fiyatı yazarmısn bizde almayı düşünüyoz 90 bin ile 100 bin arası fiyatta bi ev canım bide ordaki kira fiyatları ne kadar bilgi verirmisin haberin varsa eger:)
kızlar sizde hep arıyodunuz evbilgisi olan varsa yazabilirmisiniz?..
nevin sende ev arıyodun demi canım bizde almak istiyoruz ama öyle çok pahalı degil alıpta kiraya vermek istiyoruz 500tl ile 550 tl kiraya verilecek bi ev fiyatıda 100 bin tl en fazla olabilir

valla ben hiç o civarda ev duymadım,ama tabi ben oturmak için sen kiraya vermek için soruyosun..
bizim baktığımız evler 150 ile 250 arasıydı hep ama hiçbiri tam olarak içime sinmedi,hala bakıyoruz

özgül ayın 18 de bendeler bu yavru kuşlar

nevin
oldu sanada ayrı yaparım başka emrin varmı canım unutuyosun galiba benim tam 3 tane çocuğum var ve şu bardağınıda kaldıralım diyen kimse yok

şebnem iyice hamile olayına girdin demek umarım çok sızlanan bi hamiş olmassın :))

damla yüksekobayada bakın haa bizim herifciğin gözü orda kalmış idi
sende artık beğen bi yeri

gülşenim
teşekkür ederim canım beni düşündüğün için

alişim
olsunyemeğin hazırya sevgiside kendine kalsın lazım olur

burçin
bacım sen ne ettin kendine yanlış bişi yapmayasın sakın

dimple performansına hayran kaldım. herkesi teker teker unutmamışsın. yani 3 çocukla bu hafıza :nazar: :KK9: ben 1 çocukla balık hafızaya döndüm. 2.de alzheimer olurum herhalde. bu arada burçin valla banada yanlış bişyelre yapmışsın gibi geliyo. hem yüzünüze niye öyle şeyler sürersiniz anlamam. en güzel şey sabun ve sabahları buz gibi suyla yüzünü yıkamak. banyodan sonrada cildin kuruysa bi nemlendirici oldu bitti. benim annem 55 yaşında hala cildi parlar. yaptıklarıda bunlar valla. yani kaldıki alerjiye yatkın bir bünyen varsa bu tür kimyasalları kullanırken 2 kere düşün derim. çünkü hassas olduğun için vücudun daha çok tepki vercektir.

ya canım doktor verdı dıye surdum zaten kafadan deıl yuzumde alerjen lekeler var doktora soledım ama o yıne sıvılce lekesi anladı gıbı hıssetım ve netten kremın fazla surulunce yanık rıskı cogaldıgını okuyunca dcahada tedırgın oldum zaten retinoik ast 2 gun surulunce etkısını gosterıyoo bende nettekılerı okur okumaz bıraktım ama zaten 2 gun surdum yanı hala tedırgınım benımde ıcıme sınmedıgı ıcınnn zaten bıde sana sorayım dedım belkı bılgın vardır dıye

gamze hanım senden özel bişey isteyen yok zaten
sen demişsin su böreği patatesli olmaz bende peynir yiyorum dedim
ayrı yapamam vs demişsin ben illa yap demedim kaprise gerek yok
sabah sabah sinirlerimi oynattın biliyomusun
ayrıca evine gelicek misafire böyle trip yapılmaz

burçin analdım canım.bende güzellik merkezinden filan aldın sandım.doktor verdiyse doktora telefonla ulaşmaya çalış ve ilacı kullandıktan sonraki şikayetlerini söyle, yardımcı olur mutlaka canım. yani çok detaylı bende bilmiyorum,yanlış bişeyde söylemek istemem canım.

X