Elaziğ///23

özgül canım ne sandın kolaymı büyüyolar...üfff bide bana üçüncüyüde düşün demezlermi ayyy düşünmesi bile kabus gibii:))allahım bunları bağışlasın yeter herkesinkinide tabii...

Saolun kızlar teşekkür ederim
özgulcum evet keseyi grdk. Gamzeye geliceksin dımı kizinla gelsende görsek gelmezsen yılbaşı hediyemi vermemmmmmmmmmmm:):)

şebnemim geçmiş olsun
çok şükür eşinin bişeyi çıkmamış

gülşen

hep derim kim kime beddua ederse desinki üst üste 3 çocuğu olsun

alişim

temizleniyim inşallah başlıycam benin 1 buçuk ay borcum var

şebboy

canın ne çekii onu yapam saa

saol bebişim canım inanki bişey çelmiyo saolll senin güleryüzün yeter

kızzzzzzzzzz dimpleeee istanbulamı taşınıyosunuz

kızlar günaydın.şebboy hayırdır?dimple taşınıyomu?

Saolun kızlar teşekkür ederim
özgulcum evet keseyi grdk. Gamzeye geliceksin dımı kizinla gelsende görsek gelmezsen yılbaşı hediyemi vermemmmmmmmmmmm:):)

ooo bak sen hediyemide vermezmişşş . gelemde alam barim :) ya bana alev ne seviyo tiyo veren olmaz mı acabaaa?????:KK24::KK24:

kızlar üds açıklandı. 65 almışım :KK64: yani doktoraya başvurabilecem. 55'e razıydım. Rabbim sana çok şükür. yalnız bu sınavı geçersem 3 gün oruç tutacam demiştim, bide bu borç eklendi :18: ama yineden çok şükür ya. kızlra çok mutluyum. hepinizi muha muha öptümmmmmm :KK16:

kızlar üds açıklandı. 65 almışım :KK64: yani doktoraya başvurabilecem. 55'e razıydım. Rabbim sana çok şükür. yalnız bu sınavı geçersem 3 gün oruç tutacam demiştim, bide bu borç eklendi :18: ama yineden çok şükür ya. kızlra çok mutluyum. hepinizi muha muha öptümmmmmm :KK16:

harika senin adına çok sevindim:)ben de 65 aldımm:):KK66:

hadi gözlerin aydın alişim :KK19: hayırlısı olsun hakkından

Son düzenleme:
:KK34:tesekkürler .. burası elazığ mış üds ile ilgili yazı görünce alamadım kendimi:)burayı da çok severiz ama ben 06 :):KK54::KK54::KK54:

şebboy kıs bıraz once akgundemıydınız sankı levent abıyı gordum kosuyodu sınemaya dogru yoksam benmı yanlıs gordummm karıstırıyorda olabılırm

yok cnm karıştırmıyosun eee beni niye görmedin:)))sinemaya gittik eyvah eyvah
çok şeker bi film ya sabaha kadar devam etse izleyebilirdim:))bide patlamış mısır kokuları olmasa:)

valla bı tek levent abı vardıı onuda kosuyorken gordum :)sızı gozum aradı ama goremedım bı turluuu

Son düzenleme:
şebnem kesin bişi yok eşim istiyo ben kabul etmiyom

hatta netten ev bakıyo ben hiç birini beğenmiyom :KK43:(((

dün akşam kesin olarak dedim ben asla ist gelmem dedim sesini çıkarmadı bu akşamda bu konu hiç açılmadı

alişim senin adına çok sevindim canım gözün aydın :)

şşşşşşşşşşşşşştttttttttttt nerdesiniz :KK57:

bravo kızlar

bi topici öldürmek için bu kadar çaba safedilir

diğer illerin tğpicleri alsın başını gitsin

bizimki 2. 3. sayfaya düşsün:KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57:

X