Elaziğ///23

yok nevin abla aradı akşam gitmedim,demiştim ya ben kahve gününe girmicem diye:)
hem hastayım zaten grip olmuşum geçmiyo ya:2:

dudağımda da uçuk çıkmış yine:KK43:((

ay bu kış ne zaman bitecek nasıl sıkılıyorum ya
kızım aşı oldu dün dünden beri çok yordu beni huzursuz baya
uyudu şimdi inş. kalkmaz dinlenir pek emmedide bugün minik kuşum benim..
kız damla yaza kalma bul hemen bi iki aya taşınırsın anca yaza biten ev olur son bahar ramazanda yazın bi ayı sayma
sen baharda hallet cnm yazada yatarsın :KK70: baharda dünyaya gelir :KK70: inşşş....

Son düzenleme:
burçininde arabası gelmiş trafiktedir şimdi pratik yapıyo :KK70:

nevin kız sakindi noldu sonradanmı huysuzlaştı

burçin tekrar hayırlı olsun
hava atarsın daha
cıstak çıstak gezersin elaziz sokaklarında

dimplecim hayır olsun rüyan banadır belkide altın görmek erkek bebekmi demekmiş:)
bekliycez görcez bakalım allah hayırlısını versin sağlıklısını
alisim baktım canım çin takvimine erkek çıkıyo:)hayırlısı:)hele olsunda allahın izniyle bi bebişimm koklıyalımda bii :)
damla kıss allahda sana istediğin zamanda nasip eder inşallah canım benim

bakıyoruz işte nevin abla hazır bulursam hemen taşınırım baharı beklemem zaten..
taşınır taşınmazda çalışmalara başlıcaz:KK17:
hemen olur inşallah bizi fazla bekletmez:emir_bebek:

şebboyum seni neşesiz gördüm
daha soramadım fırsat olmadı bişiyinmi var cano

günaydın kızlar. nasılsınız? şebboy hayırdır? bende merak ettim şimdi. canını sıkan bişeymi var diye. nevin aşı günleri gerçekten 1-2 gün zordur ya. ben bide her aşıya götürdüğümde strese girerdim, Allahım bozuk aşı filan olmasın diye. bide sağlıkçı olunca, soğuk zincire filan uymadılarsa diye hep huzursuz olurdum.

yoo canımcım canım sıkkın değildi kızlar ama çok oturamıyorum bi an evel uzanayım diyorum bide dün çok halsizdim yaa çook

şebnem bende aynen öyleyim sürekli uyumak, uzanmak istiyorum onun için hiçbiyere gitmek istemiyorum bulantıların başladı mı senin

cnm evet başladı ama dün ve bugün iyiyim bulantım yok
ama halaa bebişi göremedim üzülüyorum ya melekk

bende daha göremedim iki nokta işaretledi bu dedi doktor hiçbişey anlaşılmıyo çok küçük:KK50: bende internetten takip ediyorum hafta hafta hamilelik diye bi yer var gebelik.org de her hafta bakıyorum ne değişiklikler oluyo

ya kızlar avatarlarınız aynı olunca tekrardan isimlere bakmak zorunda kalıyorum. başka hamişli avatar yoğmu?

şebnem melek ana ne kadar şikayet ettiniz yaa ben öylemiydim halbukii ne kadar sakin ve memnundum demii melek:KK1:

senmii ooyyyyyyyyyyyyyyy Allahım kimsenin başına vermesin senin gibi hamilelik daha ömrümüz gitti bi an önce doğman için dua ediyoduk :KK60:

ayy evett bugun pratık yapıyodumm anam ehlşıyetı aldıgımda cok hos kullanıyodumm bugun sankı ılk defa arabayı kullanıyo gıbıydım pat dur pat kalk ıstoppp ne becerıksız oldum ben yaaaa off cabuk ogrenırım ınsallah sabırsızxlanmaya basladım ıyceneee sankı hep boyle surcekmısım gıbııı :KK43:(( moralımm sıfırrr allahtan yanımda abım vardıı yoksaammm koca kazaya sebebıyet vermıstım :KK43:(((

...........................................

Son düzenleme:
Melek sebnem cabuk dogurunn sızınn bulantılarınızı duydukcaa sankı ben hamıleymısım gıbııı tuaf oluyomm alah saglıkla kucagınıza aldırmayı nasıp etsın bulantılarınızdaa cabuk gecsın ınsallaahhhhhhhhhhh

X