Elaziğ///23

aynı şey iki gün önce banada oldu korkma benimde öle çıktı başta yoktu akşamına silik bi çizgi olmuştu.o kalınca öle oluyo korkma sakın

ay inş. gülşen ya ağzından bal damlıyo bacım

kız resimler nerde hangi ......... beni çekti video ya
gülşen çatlaaaaaaaaaa

nevin bence 1-2 gün dur tekrar test yap

alacagın olsun gamze adam bi geçmiş olsun der:)) bende tam sana iltifat edecektim ama geççtiiiiiiiiiiiiiiiiietmem daha:)

gadan alam noldu hele söle bacına

korkam çağa aldırdın

iltifat iltifat güzelim sen neymişsin ya ne güzel olmuşsun öle fönler rujlar gayet güzel gacımışsında göstermiyomuşsun diyecektim tam ama vazcaydım ohhsölemim

ee daha nedem ben içimde tutamam çatlar patlarım:)bişey değil canım gördügümü söyledim

günaydın kızlar. eitime gitmeden önce evden baktım bizim kızlar nedi diey. dün semaya gitmişsiniz. ama resimleri face'te göremedim. birisi hayrına yüklesinde bende görem. demek gamze çok güzel olmuştu. kız gamzenin zaten ağzı burnu fındık gibi. ama damla favorim:)) Allah için hem vücut hem yüzü güzel. e daha ne olsun:)) tabi fotoğraflarda gördüğüm kadarıyla. belki fotomontaj yapıyodur damla.

günaydın kızlar
evet aliş damla çıtır bişey :)))

gız damlanın nesi güzel yüregim bulani sıfatına bakarken ııyyygggg

he aa ben fındık gibiyim habu karılar makyaj güzeli (pek güzelde sayılmazlar ama neyysssee)

alişim ,nevin ablaaa çook sağolun iltifat ediyosunuz valla
gamze ablaaaaa öle heeee

aslında msn den eklesen beni ben hemen yollarım sana,yazmıştım bi sen eklemedin

Cocuk doguranla dogurmayann heccc bir olurmuuu (bahanemı yuokk bıze )

sağol şebnem ablacım,su gibi mi çok güzel ya çok sağol

aman burçinn doğum yapayım da hayırlısıyla güzelliğim kusur kalsın..:)
çok da kızıyorum zaten hamile olup surat asanlara kilo aldım diyenlere

hadi damla elektriği alıyorum sen bu ay hamile kalacaksın

ama adını küçük gamze koyacaksın

hayırlı olsun allah analı babalı büyütsün

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…