Elaziğ///23

slm bende misafirlikteydim yeni geldim eve başım çatlıyo uykusuzluktannnnn ee siz güzeller naptınız hediye işini kesinleşti mi
sebnemcim kolay gelsin canım alışverişi bitrmişsindir gerci:)
alişim allah yardım etsin canım yaa benim kayganada onbeş tatilde gelicekmişşşşş kendi ayarlamış gel demeden neyse dayan bacım kociş için katlanıcan
gız gülşen bizim semoşla mı birlikteydiniz ohh ne güzel yaa allah onlarıda mesut etsin inşallah
nevinim geçmiş olsun canım benimde kafa davul gibi çatlıyo
dimplecim naptın canım halılarını verdinmi temizlemeciye geçen yazıcaktım unutmuşum
damla öptm senide seker
alevim sennedisin güzellik
unuttugum varsa affolaa

canım helal bu sefer unutmadın benievet ya semayla akraba çıktık çok iyi oldu ya iyi dileklerin için teşekkürler canım bebşni öpüyorum

hakikaten dimple ne ettin halıyı? flowers nasılsın? oğluşun alıştımı sensizliğe? sen alıştınmı?

sagol alıscıgım ısı bırakmak zorund Kaldım oglum ıse basladıgımdan berıı uzuntuden hastlandııı ve hala hasta kac kez doktora goturdukk ıglesmıyoo bıde etraına cok satasır olduu ıstemedende olsaa mecbur bırakmak zorund kaldım ve bıraktıgım yerede cok ayıp olduu onları sırtustu atmıs gıbı oldum elemanlarıda yoktuu mecbur kaldımm yoksaa oglum dahada kotu olacaktıı okula gıtsın artık oylee devam edcem

valla damla bende çok severim canımda çekti valla
özgül öyle duruyo hediye işi semada çekiliş yaparız
kız gülşen ve sema ben burada eğlence ararken siz beni davet etmediniz göbek atmaya bensiz kıvırdınız demek

alişim gökçerana

halı yıkamada 2 kere yıkanmış sanırım 3. kez bidaha yıkanacak ama yinede umudum yok (

çıkar inş. gamze çıkmasada eski bişey kullan çocuklar büyüyüne dek sonra yenilersin

hee damla hanım pazardan faydalandın yoksam alişim seni yakalardı

herkese iyi pazarlar

hahah erken veya ilkmi istiyorsunuz :) ben size yazarım 3.00 da 5.00da 6.00 da 8.30 da :))))
hiç güzel bir pazar değil gene evdeyim yarın misafirim var gene bakalım ne zaman bitecek benim bu misafirlerim :))) bitmeden günlerimi almaya başlarım gelir bahar :) gelir yaz :)bi seneyi bitirmiş olurum kızımla :))

gız dedisiz hiç gelmisiz buraya

diyeceeem piniğe gettiler ıhhıhh hava savuğ

diyecem benden gizli ırak bi yerde toplandılar heç sanmim

e ya bu kırılasılar nerde

mrb hatunlar
ya ben bu hediye işnden vazgecicem malesef damlanın dedigi gibi ben burda hediye bulamam yaa elazıg agelirim sanıyodum yılbaşındn önce ama gelemiycem dün kocişle konuştuk havalawr soguk hastalık olmazsa elazıg a gitmek de yok dedi hem burda hediye alınıcak yer bile yok bitane yalancı leke dükkanı var ( o da sahte ürünleri ) bi tane de keep aout asıl ürünler degil..bide ne laırsan bi milyoncuya benzer bi dükkan var yani sizlere begenebilecegeniz bi hediye bulamıycam ha bide hallk egitim var tahta seramik gibi şeyler yapıp satıyolar sizlerinde onlara ihtiyacı yok o yüzden beni listeden silin kızlar

kendını zorlma ozgulcumm eger sana uymuyosaa gırmessın canımm ne sorun olacakkkı zatenn maksat hedıyelesmekk buyugu, kucugu,guzellı pisimi olurmusss hedıyee sonuçta kımın ne sevdıgını bılemeyızkııı alıcazz guzellınden artıkınn bıseycıklerrr :)))))

Son düzenleme:
Ayy miğdem bulanıyo dolanmaktan

Kış olduya artık hiçbiyer kalmadı gezecek,elazığı kaç kez turladık arabayla sayamadım vallah((

anaa bu arada bende büyük gelişmeler var çarşıdan taaa kömürhana kadar
ben sürdüm arabayı,hemde nasııı yağmur yağıyodu,valla kendimle gurur duydum haa:)))

BENDEN HİÇ BEKLENMİCEK Bİ PERFORMANS DA ONDAN DİYORUM,KORKARDIM BEN HEP ONDAN ))

afferin kız damla ben hep bu kız araba kullanamaz diyodum kendime yanılttın beni vallaşöfeeeer şöfeeeeer:))

evet özgülüm floversın dediği gibi kendini zorlama sen bilirsin bebişim
damla süpersinnn tatlım ha gayret yaa bizde bugün kaç kere turladık ama akşam mislanda gittik pirzola diye biyer açılmış bayıldım ortamında pirzolasınada ve müthiş salatasınada :)gidin kızlar muhakkak nezih olmuş

hee kız abla bende beklemezdim,ama sürdükçe cesaret geliyomuş insana

valla toyotanın önünde aldım,kömürhan kavurmanın önünde verdim ömere:)))))
gaza geldim az daa malatyaya gidiyodum

mislanda uğradık ama yukarı çıkmadım,toka alıp çıktık,bidahakine uyarım tavsiyene ..

soğukkanlı olursan gerisi gelir damlacık
tbrk ederim cicim seni ve öperim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…