Elaziğ///23

slmmm
sebnemcim ya bitek geçen gün dikkat etmedim yedigimi ama dikkat ediyom kaç gündür datlu kızımdan daha tatşo b, kızın olsun inşallahhh nevüin askımm neva nasıll
floversemhafta sonuda mı işe gidiyosun ?
alişim ankara sogukmu canım kar geliyo diyolar oralaraa
dimpleee datlumm öpeyrum senide damlayıda melegide alevideee semoş delüsü nerde yaa

gökçerana bi bana slm yok hıı neyse semada görüşecez nasılsa

nbr kıslar yorgunum yaaa ben
makyajımı temizleyecek halim yok bugün böyle uyusam nolur:)))
gülşencim ben soram seni fıstıkım naberr
veee hepiniz nasılsınız:)

iyiyim canım buraya takılan küsmeyi ögreniyo galiba espiri tabiki :))sen niye bu kadar yorgunsun naptın bugün:)

sabah çarşıda koşuşturdum ögleden sonra arkadaşa geçtim şimdide evdeyim yorgunum bide uykum varrrr:)))))))sen netiin

hahah çiğköfte yemişler yorulmuşlar :) aslıyla bana uğradılar on metreden sarımsak kokuyolardı :))
gülşen napıyon cicim bi sen bide ben varız :)
özgül cnm benim nasıl oldun ben olsam sütümün tadına bakardım nasıl diye bi kaç defa parmağıma damlatıp denedim :)))

slm güzeller tekrardan
ana gülşenim sana mı yazmamışım tek valla bacım kusura bakma yaa arada kaynamış bacım sennasılın canım öpüyorum nanaklarından ogluşun nasıl öp yerime
nevinim valla sütüme bakcaktımda midem bulandı bakınca insanın kendini inek gibi görmesi acaip oluyo zaten alışamadım bu duruma bide sütümü içersem besili inek ayy nasıl sütünün tadı canım

bu arad nevinim besili inek lafını sana demedim canım virgül koymamışım kendime dedim canım

kız nevin ordamısın neyse beni görmüsin heralkociişm uyuyak diyi görüşürük cnım güzel yanaklarından öperim

hahah özgül öyleyiz desenki nolcak ben alınmam öyle şeylere rahat ol
valla hiç bi tadı yoktu yalandım ama hiç bişey anlamadım
acımı diye bakmıştım

evet ya gamzeden hic ses cikmiyo.ıns hersey yolundadır

kız özgül sanki nevin demişki bi su bardağı sütünü sağ iç allah seni ne etmiye niye miden bulandı bi çay kaşığı bakaydın tadına okadar kamandıın kaldın

baktım hele beni hatırlayacak

yoksa hergün sizi yoklidim

Ben de geldimmm ben de Elazığ'lıyımmmm:78:
İstanbulda oturuyorum ama anne de baba da Elazığlı Saf kan yani

hoşgeldin melezgüzel:)kız nevin bugün çok sıkıcı yaa pazarları hiç sevmem zaten üüüf çok gıcık yagamze seni unutan ölsün kız mümkünmü:112:

öfffffffffff evet çook sıkıcı,
sonunda ehliyet alacaktım diplomamı bulamadık:84:tekrar çıkarabiliriz demii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…