Elaziğ///23

özgül canım korkma ama doktoruda ihmal etme geçmiş olsun umarım önemsiz bişeydir..

özgüll bişey yoktor eminim de bebeğini emziremediğin için kötü olmuş,ihmal etme ama..

ayy hıcc kımsee bu myflowersss ne ettı acaba demımemıss askk olsunn hepınızee

yooo ben facede sormuştum:))resimlerdemi galiba iş ortamın nasıl demiştim hatta

selam kızlar. özgül üzüldüm. kesinlikle doktora git. ihmal etme ve genel cerrahiye git. elle muayeneyle bile teşhis koyarlar. flowers işte nete girme imkanın yok galiba. yani ben nete girmeyeşini buna bağlamıştım. bende Allahtan işyerinde bilgisyara başındayım sürekli. yoksa hayatta evde nete girmem,çünkü zamanım kalmıyo. evde olduğum zamanlar anacak kızımla ilgileniyorum. inşallah alıştın işyerine canım?
ha bu arada özgül sıcak havlu koy, göğsüne yada sıcak suyla yıka. dolaşım hızlanır. ama Allah korusun enfeksiyonsa bu ters etkide yapabilir. onun için mutlaka doktora gitmeni öneririm canım. çok geçmiş olsun....

slm
kızlar sagolun umarım önemli bişey degildir
dündenberi sütümü sagıyorum tekrardan gri renkli ve tanecikli gelmedi çok şükür bugün dr a gidicektim ama kociş elazıg a göreve gitti akşama gelir yarın gidicem artık
dimplecim bi ara agrı yaptı emerken kızım ama aşırı degil ama sagdıgım gün agrısı oldu ara ara sancı giriyodu gögsüme ama süt doluyo die düşünmüştüm
alişim siliyorum çok terledigim için ama sıcakla degil birazda sıcak deneyim hem belki daha çok süt gelir
myfloversem hayırlı olsun işin kızma bize yaa kafada kırk tane şey oluyo canım inş ortam güzeldir bi gün gelir çayını içerik belkim

ha bide bogazızda kalmıyo bi yerleriz şişmiye gıncikliler siziiiyeyin turşuyu hamilee var olummmmm zate bu ara portakal turşu kısır bilumum baharatlı şeyleri özlemişim sogan sarmısakk off offf ::KK43:

özgülcüm yediklerine dikkat et kıs o ne ya gögsünden gelenler felan:)bebişin resimlerine bakıyom çok tatlı kızın yaaa
öpüyorum hepinizi

pilim bitti bornozla oturuyorum üstümü giymeye halim kalamdı artıık:)))
çooook eğlendikk ama değdi yorgunluğuma:118:

tabbı oturunnn yıyın ıcınn bı bızıı davet etmeyınn ask olsun sızeee

senin bugün herkese küsme günün heralde:86:
yatıya geldiler diyorum daa gece oturduk,siz nasıl gelecektiniz acaba:))))

öldüm yorgunluktan daha doğrusu yemekten yoruldum bunlar bana iki gün yeter :122:

hem ne demek pilim bitti bi kere evini çok düzgün bıraktın hemen arkamızdan dedikodumuzu yapıyosun:KK20:
sadece biraz saç dökülmüş bundan sonra bone takıp geliriz:KK22:

X