Elaziğ///23

damla bugün çarşıya gideceksin diyemi erken kalktın yoksa misafirinmi var
bende gezmeye gidecem yengem bana gelecek buradan gidecez diye erken kalktım erken gelir kesin :)))

hepinizi öpüyorum nevin iş yapar :))) biraz alışayım bu hayata

kız damla niye saçımı çekiyon. ben kargalar botlarını giymeden saat 6'da ayaktayım. :KK52: hızıma yetişemezsinnnnnnnnnn.

doğru söylüyosun valla alişim ben sana yetişemem:))
çarşıya ben bu hafta zor giderim,misafirim var ya,maluum kişiler:))
kalıcılar hem nasııı gidem:89:

canım sıkılıyo yaaaaaaaaaaa
hep iş hep iş

canımdan bezdim yaaaa
şimdi oturup ağlıycam neredeyse

oo nevar, ben kalktım erkenden evi makinaya verdim,toz aldım, sildim:21:
süslendim misafirlerimi bekliyorum:))güyya erken geleceklerdi
ama 3 çocukla halim neçe olur bilmem,haklısın valla

ayy damla benim yanımda 24 saat bulunsan krize girersin

geçen karşı komşu kahvaltıya geldi kadının başı döndü bana bakarken "bune ya" dedi

slm kızlar ben melek damladayım turşu yemeğe geldim :KK56: bi gülşenimiz eksik onu bekliyoruz

alişim valla durumu çok iyi şuan önündekileri öğütmekle meşgul:))))
o yüzden cevap veremiyo sana,bana yazdırıyo:)))))))))))
o yiyiyo ben geri kalıyorummm:KK22:

e ne güzel. bende öyleydim ya. iştahım 2 katı artmıştı. inşallah sonuna kadar hep böyle sorunsuz geçer

slm :KK14: canım sıkkın yineee
geçen gün sölemesi ayıpmı bilmim ciger yedim içinede baharat koydum karabiberle kimyon azda acı biber akşam kızım emdi başladı aglamaya dedim gaz yaptı galiba sonra vermeyi denedim mememii almadı vazgeçtim artık gece emzirmedim mama verdim sabahda gögsümü sagdım bi baktım sütüm grimsi birenkte ve içinde tanecikler var siyah bugün genelcerahhi ile görüştüm gögüste yara olabilir saglık ocagına git dedi yarın gidicem ya böyle bişey yaşadınız mı??? canım çok sıkıldı acaba ondan öncede mi vardı gögsümde ilk zamanlar yara olmuştu çünkü :KK14:

evet alişim küçük oglum ben bu ara çok koşturuyorum hızınıza yetişemiyorum yaaa:KK43:

özgülüm üzülme cnm dra git bakalım ne dicekler ve ara ara sağ gene aynısından geliyomu diye
çok geçmiş olsun cnm

niye hiç kimseler yok
damla gülşen melek tıkınıyolar halen gördüm neler yediklerini pis karılar :KK43:((

özgül yara olsa
canın acırdı diye düşünüyorum

bence yediğinle alakalı olabilir

:125::125::125::125::125::125::125:he a yedik yedik şiştik şımdi kımıldamaya halimiz yok :))melek yerde yuvarlanıyo şuan :122::122:

X