Elaziğ///23

Eliiif canım benim dualarım seninle çabucak iyileşmen için.Sakın kötü şeyler getirme aklına bak ben de çok korktum oğlum için bişey çıkmadı çok şükür.Yine de ihmal etme doktora git istersen.Ben de ne yaptım ettim yıkadım halıları ama kuruması dert oldu şimdi,yağmur yağdı yağacak.Yorgunluğun üzerine bi de bu saat oldu forumdayım.Gündüz giremeyince gece çıkarıyorum acısını.seni kocaman öpüyorum..

hepinizin günü aydın olsun kızlar... mehalpcim duaların için sağol ... inan elimde değil işte aklıma kötü şeyler geliyo ...

Hayırlı sabahlar kızlar hoşbulduk Elifcim.Kızlar gelinim diye benim yanımda kasmayın olurmu..........

yok canım biz severiz gelinleri ... elazığa geldinmi hiç?...

Evet geldim Elazığa hemde çokk..Harputa bile çıktım çok severim harputu.Orada bir zat yatıyor emekli albay HULUSİ YAHYAGİL.Ona ziyarete giderim her zaman geldigimde.

evet asilnur trabzondayım. eşim asker 4 yıldır buradaydık.şimdi tayin çıktı diyarbakıra gidiyoruz

Ohooo ne güzel geziyorsunuz valla ben çok severim gezmeyiii..

yine hepiniz köşenize çekildiniz dimi.. ee ben yalnız kalıyom burda ... madem öyle bende artık uğramıyom iyice aşağılara düşelim ozaman... :KK43:(((((

selam kızlar muhabbetiniz bol olsun. Ben bugün ayrı kaldım sizlerden.Eşim olacak hain bilgisayarı kilitlemiş ne yaptıysam açamadım.En sonunda dayanamadım ,gittim uyandırdım çabuk gel yap yoksa sen bilirsin dedim ve geldim .Aslında adamın suçu yok ben ev,yemek ,iş hepsini unuttum kalkmıyorum pc başından.Elifim canım bugün daha iyisindir İnşallah.Bıgsıze ,Asilnur sizler nasılsınız umarım iyisinizdir...

merhaba mehalp:)
hahaha valla benimkide ilk zamanlar tehdit ediyodu beni şifre koyacam bu pc ye giremiceksin diye.şimdi biraz azalttım bilgisayara girme saatlerini:KK66:şimdi sesi çıkmıyo....
ben iyiyim sağol cnm...seni sormalı?

dayanamadım yine geldim işte.. hepinize günaydınlar kızlar.. nasılsınız?

X