Elaziğ///23

öffff kalkayım evdeki erkeklere yemek pişireyimmmyesinler

dimple sende kilo vereyim derken içinde elma agacı çıkacak.anam sende o çocuklar varken istemesende erirsin.

selam kızlar. zayıflamaya başlamışsınız:)) valla benimde acaip iştahım artmış, durduramıyorum. sürekli canım tatlı bişeyler istiyor.
nevin sen emzirirken aman kilolarını takma, bebek güzel kilo alsında sonra zaten verirsin. bu arada hurmayla kayısı hoşafı çok güzel arttırıyo. humana still tea'de benim arttırıyodu. bu arada kızın çok tatlı olmuş maşallah...

bende yurucem simdi.ıns her akşam yaparım ya.cok tembelim

ama suan ne yedigimide yazayım bari:)cokelek ve tereyagı.cok acıktım ama :)

bende yurucem simdi.ıns her akşam yaparım ya.cok tembelim

nan nevin açız diyoz elma yiyoz diyoz sen çökelek yağ diyon pis kadın

gülşen az önce mandalina yedim :))

bi karışıma başlıycam yağ eritme için eğer işe yararsa şebboy tarifi veririm sende yaparsın
ayrıca emziren annelerde bu karışımı içebiliyo malzemeleri toparladım yarın bismillah diycem başlıycam

şebboy ikimiz zayıflama topiclerine geçelimmi senin bildiğin topic varmı

gel kız gamze bizde çocukları satıp yürüyelimbizim günahımız ne bunlar hava atıyo böle:))nevin bana emzirirken spor yapma diyodun lafıma geldinmi tatlı

gülşen ev işi yapmıyorum yorulmuyorum koşturmuyorum
yiyip yaylanıyom bari yürüyeyim dedim :) ama çok değil az az :)
çok yoruldum ama apandisitim patlyacak kramp girdi heryerime nefesim kesiliyo :)yermi silsem hergün
gerçi şurdan 100mtr ilerideki markete yürüyünce bacaklarım ağrıyo:) hareketlenmem lazım biraz ya
kız evde yürüdüm keşke hava güzel olaydıda hep beraber yürüseydik akşamları
baharda yürüyelim ama :)

3.3 km yürüdüm :) iyimi acaba azmı çokmu anlamamda bu işlerden :) yardım edin bana :)

he yürürkende bi yandan deriz gidince ne yiyelim :))

ilk için çok olabilir ama sonrası için iyi
yarın bacakların hamlar kesin

Son düzenleme:
dediğin oldu bile gazme bacaklarımı ellerimi parmaklarımı hissetmiyorum
titriyor nineler gibi :))
gidem su içem yatam
zilli kızımda kaldıracak gece :) nasıl dinlenecem en iyisi yapmim dimi

hahah sagopa severmisin kız :)Düşenin dostu olmaz bunu böylece bildim inanmasam olmaz

bana sabahtan beri mail gelmiyo,
bende kimse mesaj yazmıyo diye bakmıyorum,
sıkıntıdan patladım yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…