Elaziğ///23

inş cnmm elazıga yada elazıga yakın biyere çıkar tayininiz:)
yaa bayram tatili baya var süper olmuş gel cnm gel bayramı akrabalarla geçirmek çok güzelll oluyoo yoksa tadı çıkmıyo valla:)

yok ben halimden memnundum. bayramlarıda, akraba ziyaretlerinide sevmem. bekarkende böyleydim. hatta eşimin işleri yoğunda gitmiyoruz diye seviniyodum. bu bayrama bile eşim zorla ikna etti beni. kızlra bilir benim hiç gelmeye niyetim yoktu. hatta sen git bi kaçgün ben kızımla vede kafamı dinleyeyim dedim:)) ne teklifler ettimde kanmadı. eninde sonunda beni kandırdı.

selam kıslarr naıslsınıızz ıyı dedıkodu etmıssınız haaa

sen bugün evdemisin damla. diğer hatunlar nerde haberin varmı?

valla haberim yok bu saat oldu hala sesleri çıkmadı:))kesin gezmedelerdirçok yemiş yorulmuşlar heralde ağırlık çökmüş üstlerine daa açamadılar
yarın da ben yokum,özleyin beniii

kızlar allah nasip ederse perşembe günü elazığdayım çok da mutluyummmmmmmmmmmmmmmmmmm

kıss gamze ciddimisin çok üzüldüm minigine nasıl yaptı yapıştrdı ellerini bee öfff (((((((geç oldu bak arardım daha yarın ararım
damla nereye gidiyon kısçelenimm
bugün çarşıyı gezdimmm
aslında istediğim gibi gezemedim günler çok kısaldı hemen akşam oluyo çocuk okuldan geliyooo
ama ben naptım oğluşu okuldan aldım çarşıda kaldıgım yerden oğlumla devam ettimm ve inanın daha verimliiii:)))bi alışveriş oldu

iyi gecelerrr hanumlarrrr neyapıyonuz bakim benimde misafirleirm vardı yeni gittilerrrr bakim size bi dedim:)

bende çok yorgunum çarşı gezdim hiç bişey beğenemedim bi kaç şey olmadı denedim:))
ayakkabılarımda olmiii hepsi sıradan modeller eski ayakkabılarım daha şık nedecem ben en eyisi lestigi leylon alam giyem :)))
kız gamze içim gitti yazık ya çok üzüldüm geçmiş olsun cnm benim kıyamam tez zamanda iileşirler inş...

şebnem hanım karşılaşamadık hiç
poşetcik ii geceler sana düğün resimlerinde eşinin arkasındaki koca çelenkte pembe gerbera olanda kardeşimin adı yazıyo :))))))))))))))

şebnem hanım karşılaşamadık hiç
poşetcik ii geceler sana düğün resimlerinde eşinin arkasındaki koca çelenkte pembe gerbera olanda kardeşimin adı yazıyo :))))))))))))))

aaa vallamı kıs dur bakim hemen:)
haa sen pc ile ilgili çelenktekinin ablasımısın yoksaaaaa:)

hahaha :))) demek size yemeğe geldi :)) vay şişko :))
evet dünya küçük :) anneme anlatmıştım bugün çelenk olayını :) oğuz geç geldi soramamıştım :) unuttumda :)

hahaha :))) demek size yemeğe geldi :)) vay şişko :))
evet dünya küçük :) anneme anlatmıştım bugün çelenk olayını :) oğuz geç geldi soramamıştım :) unuttumda :)

sor sor slm da söle bendennnn:)
iki ablası var diye biliyodummmmmm demek biri sensin:)
arada eşimle tükanına ugrarıs falan:)pc miz made in ogzhan ürünü :)

şimdi face te desem slm sölüyo nerden tanıyon dicek :) anlatmaya başlasammı yoksa geçmi oldu :)) uyku saatim gelmiş bebişte uyunır birazdan
diyem chatte buldum :)))))) kızsın biraz :)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…