Elaziğ///23

ay yinede ne bileyim, seni büyüten, o yaşa getiren emek veren bir insana böyle bişey yapmak. düşünmesi bile kötü.

tabi canım canilik...ama o diziyi izlesen anlarsın o ne biçim rol yapıyolar ya nerdeyse ben gidip dövecem o adamı pisliksempatiksalakcinni

damla onu sendemi izliyosun. ben hiç kaçırmıyorum. ilk fragmanını izlediğimde bu diziden bişey çıkmaz dedim. ama şimdi iple çekiyorum.

evet ya geçen kaçırmıştım,akşam kocamla izledik o da çok seviyo,ilk defa benimle bi dizi izliyo:)))

ya en son bölümde mandolin kırıyo ya sırtında oğunun. o sahnede beline minder bağlamışlar. ama çocukların hepsi süper rol yapıyo. bende en büyük kıza hastayım. hem fiziği hem yüzü süper ya.

hepside çok iyiler valla,biri yokki o mandolini onun kafasında kırsın pislik:))gaza geldim yine delirdim:))))

bak sen damla hanıma :)) kötüyse vur öldür :)) korktum senden damla

bak sen damla hanıma :)) kötüyse vur öldür :)) korktum senden damla

yaa nedemezsin bende nasıl adam öldürürüm :))daha kendi kanımı görsem bayılacak gibi oluyorum,milletin pis kanlarıyla uğraşamam,Allah versin cezalarını..yok yok sen korkma:))ya da kork kork:))))bişey yapamayın bana:jeyyar:

damla benim bu sezonda izlediğim 2 dizi var. küçük sırlar ve öyle bir geçer zamanki. ama dün güneydoğudan öyküler diye yeni dizi başladı ya,onuda tuttum. ben nasıl sınava hazırlanacaktım.

iyiyim flowers. sen nasılsın. oğluşun nasıl canım.

damla benim bu sezonda izlediğim 2 dizi var. küçük sırlar ve öyle bir geçer zamanki. ama dün güneydoğudan öyküler diye yeni dizi başladı ya,onuda tuttum. ben nasıl sınava hazırlanacaktım.

bende onları izliyorum bide fatmagülü:))))

fatmagülü hiç izlemedim ya. nedense bereni çok seviyorumama yüzünden sıkıldım galiba. çok göz önünde.

fatmagulde fena deılll ılk bolumu hosma gıtmıstıı tabıı tecavuz sahnesı deıl

fatmagulde fena deılll ılk bolumu hosma gıtmıstıı tabıı tecavuz sahnesı deıl

hadi hadi itiraf et :))))
kocam yok bugün yemekte yok kıyma çıkarmıştım artık beydayla hamburger yapıp yiycez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…