Elaziğ///23

canım allah kolaylık versin sonuçlar istediğiniz gibi çıkar inşşşşş

slm güzellerr resim yayınlanınca bende görmek isteremmmm okss
floversim inş güzel haber alırsın canım

gıttıkde geldıkkk ınsallahh sonuclarr olumlu cıkar yaa oglum piklojık boyutunu dusununceee uzulsun ıstememm kuzum benım yarın sıntıgrafı cekılecek sonuclarda cuma cıkacakkk

canım inş sonuçlar istedigin gibi çıkar

kızlarrrrrr ben alisimi gördüm resmini tabi:)çoook güsel bi hatun kendileri ben bergüzara benzettim ama onu daha çok özlem conkere benzetirlermiş kiiii evet bencede ona daha çok benziyo

kısss özgül alisim okadar pasta yaptım okadar eglendirdim hatunları bitanesi demedi bi sunlarında resmini çekek koyak face görsün bizim kıslar napiiiim ben anacım hep benmi düşünücem nevinde ben düşünmüştüm

Son düzenleme:
oyyyy bacaklarım çook ağrıyo ne zormuş yeni doğum yapmış bebekli ve bebek arabalı kadınla çarşı pazar gezmek:)))))))hehehe

şebnem ben dusundummm cekersın soylıycektım hattaa toplu yıne foto celeımmm dıyeee amaaa laf karıstıı o anda heralde bıde sen kayboldun muıtfaga felan gıdıp geleınce unuttum demeyıı ama hersey cok gusel olmussstu tekrar elıne saglıkk tam 8 cesıt yapmıstı bızım ıcınnn emınım cok yorulmussundurrr hersey ıcın saoll tatlım

kımse bıze sormuyoo sende gelıyonmu dıyeee kustumm sıozeee

kıslar bu arada bı anlık hevesle ahşap boyama kursuna yazıldımmm ama gıdıp gıdmeyecegım mechul :) ama cook guzel seyle yapmıslardıııı

boşver kıs bende gtmiştim başka kurslara git bence vakit kaybı boya boya bitiyo ayyy ne boyasam diyosun sonunda bide evin hertarafı boyamalarla doluyo benim ölye olmuştu

ne bılımmm anlık hevesle yazıldımmm bos zamanlarımda gıderım dıyeee du bakalımmm gercı evede yakın deıll nevınlererın evıne yakınnnn

benımde bugun ayyaklarıma deıldee ceneeme vurduu oglumun sıkıntısındannnn

teşekkürlerimi bir borç bilirim hepinize:))))

karnımı doyurup geleecem çiçeğim yazamıyom kızım ağlıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…