Elaziğ///23

son gez bi nette girem dedim

ev toplu yarın taşınıyorum

ne pis bi iş yaaaaaaaaaa

her tarafım ağrıyo

salak gibi herşeyi topladım şimdi ne çarşaf ne çocuklara kıyafet hiçbişi bulamıyom :)

hadi hepinizi öpüyoruuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmm

allah kolaylık versin cnm
çok zor taşınmak

dimple herşeyi toplamışsan pc açıkta sarılın yatın :)) çarşaf battaniye niyetinie :)))
ne taşınması be herşeyi yeni aldı ne götürüyo sanki :) ıvır zıvır sadece bi günlük iş:)))

yaf popo temizlemek güzelde gece 3 te başlıyo kızım aglamay sabah 7 ye kadar bi fiill aglayıp duruyo yaa galiba kolik kızım napcam bilmiyom sırtıını karnını ovuyoz .. emiyo durmadan .. rezene veriyom gaı için .. kakası içinzeytin yagı ama yokkk illa sabah 7 de olucakki kızım yatsın gündüz de full uyuyo sizlerin böle oldumu yaa yardım edin banaaaaaaaaaaaaaa zate logusalık mahvetti beni bugün kociş eve gitcek ben annemlerde kalcam die eli gibi aglayıp durdum tv de haberler var bilmem kim ölmüş diyolar benaglıyom delimyim neyim yaa nese hadi kimse yok ben kaçayım kib öptm gidem uzanam biraz byy

özgülcim kolaymı çocuk büyütmek :))) dur daha yolun başındasın

slm kızlar
ahh ahh özgül dur daha naptın en kolay zamanları en sevimli halleri tek dertleri gaz

gunaydın kk nınn gözel (tembel) karuları nasılsınız

geçmişi okumaktan canım çıktı ya :bbo: kızlar amma hızlısınız. ben perşemebeden beri işe gitmedim. izin alıp kıza baktım. zaten gripti ya bide üstüne ishal olmuş. herhalde kreşte ya mikrop kaptı yada ayaklarını üşüttü bizim naylon bebek. neyse ishali kesildide hala öksürüyo kızım ya. ıhlamur, nane içirmekten çocuğun midesinde ağaç çıkacak. hala düzelmedi. havalar ne pis ya. burada donuyoz resmen. geçen yıl böle değildi. offfff buda benim şansım. eşimde sürekl
olmazsa annem gelsin birkaç ay baksın demiyomu. sinirlerim tepeme çıkıyo. böle tepemde sanki elektrikten ampul yanıyo haa. ay ben bu adama derdimi anlatamadım. sevemedim anasını yaaaaaaaa. niye anlamıyoki. hem herkes bu ara grip. bahaneye bak. bende izin al ya sen evde bak, yada kızınıda alıp, anan git 1 hafta 10 gün bende evde tek kjafa dinleyeyim dedim iyimi!!!!!!!!
bu arada dün çat kapı eşimin amcası oğlu, gelini, baldızı, annesi geldi. elazığdan bursaya evlerine gidiyolarmışta, bize uğramışlar. ne memnun oldummmmmmmm. hemde pazar pazar. üstelik haber vermekte yok çat kapı. Allahtan 2-3 saat oturup gittiler. neyse kızlar ben çok dolmuşum. işe bile gitmeden evde yazıyom valla. bugün işte biraz oturayım dinleneyim,sakinleşeyim:)))

çalışan bayan için misafir gerceklten cook zor olur yaaaaa

ayyy zor ha bide habersiz çat kapı pazar pazar
bide bana pazar günü çatkapı birinin geldiğini düşünemiyorum:)kapıyı açarım ama ancak aralayarak çünkü herşey yerinden hopladıgından göçmüş gidiyo pazar günleri kapıdan taşar dışarı pisliğimiz felan:)))

ya şebnem zaten geldiklerinde çamaşır seriyodum. düşün yani. ama anlayana. üstelik habersiz çat kapı. ay millette gezmeyi ne seviyo. kırın totonuzu evinizde oturun ya. ya sen seviyosan beni niye rahatsız ediyosun. ay yok ben elazığa gelmem ya. burda bile sıçroyosa orda ne olur. neyse kızlar ben kızımın hastalığı, benim rahatsızlığım bide üstüne bunlar olunca bunaldım ya. bunlar beni deli edecek ya.

slm kızlarr
analık zor iş imişşşş abboooooo :) neviinnnn :)
şebocum sorma yaa aldık başa bi güzel melek bakalım ilerde derdi gazdan büyük olmasın :)

Son düzenleme:
özgülüm allah yardımcın olsun bilirim o gazlarıı heranları bi zor sonra diş var daha sonra emekleme vs... yani ana olduktan sonra oturmak yokkk
dimple şekerim yeni evin hayırlı uğurlu olsun sağlıkla güle güle oturrr
nevoşş senden naber cicim gezmeye gitmisin mi kofikkk
alisim bende çat kapıyı sevmem ama ben elazığda olduğum için eşimnde akrabası çok olduğu için heran çat kapı var bide yemek zamanıı alışmasam a alıştım artıkkk oluruna bıraktım sende öyle yap elden bşka birşey gelmiyo kiii
damla sen ne yapıyon şeker
myflowers sen ne yaptın oğluşunu sonuç çıktımı unutuyom sormayı
çocuklardan hiç zaman olmuyo kii yapacağımıda unutuyomm

anam dli oldum kendi kendime konuşuyuomm çocuklarla olunca hiç bir yere çıkamayınca insan böyle kendi kendine konuşuyo işteee:))))))

semafatıh canım oglusummm bu hafta mr ve sıntıgrafısı du bakalımmm ınsallah hayırlı haberleler donerımmmm sıze ayyy umutlandım bende yaaa ınsallahhhh amelyat olmaya degerrr bısey cıkar

ya bunu neden yaptırıyoosun neyse yarın iyice sorarım anlatırsın:)

şebnem oglumun tek yumurtası yok 1yasında amelyat oldu batın bolgesınde olup olmadıgına bakıldıı yoktuu gecen sene bır mr cektırdıkk 10 mm capında bıseye rastlandıı bu lenf bezıde olabılıre gelısmemıs veya gelısmıs yumurta torbasıda olabılrı ıste bunu anlamak ıcınde geniş mr ve sıntıgrafısı carsamba yapılacakk rabbım oglumun hakkında hayırlı olanı nasıp etsın cok cektı yavrum dogdugundan berı yaa hastane hastane surunuyoıruzzz

Son düzenleme:
çiçeğim inş. sağlığına kavuşun oğluşun en ksa zamanda
ozebus nerelerde yok hiç gittimi annesi gile yoksa doğummu yaptı acaba merak ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…