Elaziğ///23

şebnemcim dun yazmıstım canım bu hafta çarsamba ve perşembe oglumun uyutulrak geniş spekturumlu mr ve testis sintigrafisi çekilecekk benım ıcın programı bozmayın bendende onemlısı dımple için çarşamba uygunsaaa hele hiçç bozmayınnn parayı bırakmak sorun dıılseeee ole yapalımmm okeyy canım senii kucaman üptümmm

yooook kabul etmiyorum ozaman zaten kaç kişiyiz haftaya salı 26 ekim müsaitmisin

kesinleştirin tarihi ona göre arıcam herkesi

bu salı kızlar herkes müsaitmi herkes yazsın nevin sende ara arayacakalrını semayada söle o buraya çok sık gelmiyo

yani 19umu oluyor bu salı tarih yazın ona göre karışmasın

Son düzenleme:
evt canım bu salı yanı 19 musaıtmı herkes

Son düzenleme:
selam kızlar. genemi buluşisiz? yaw bana yazık demi. çatlıyom burda. çatladım,patladım valla haaaaaa.

ben her daim müsaitim nezaman olursa uyarım sizekaydirigubbakcemile5
alişim sen geldiğinde de buluşuruz,gelmiyomusun buralara???:)

Damla kısss nevin senii dun caldırdımııı cabuk sole

Nevin şebboyyy yıne gizmelere gittiz demiiii gezentilerr siziii
damla senle ben bu haftaaa yogun deılıkkk

evet bu hafta en son pazar günü dışarı çıktım halaa evdeyim:KK43:(( alışkın değilim çook sıkıldım

evet bende kendi rekorumu kırıyorum:))kaçkere çağırdılar çıkmadım,niyeyse istemedi canım :/
sende gördüm canım çay istedi:içelim:

evet 19 ekim salı
damla ok
flowers ok
nevin ok
seval ok
dimple?
sema?
akşama kadar kesinleşirse bende arıycam o iki arkadaşımı

slm kızlar nasılsınızz buluşma var demek :) gezin bagamm bende evde popo temizleyip duram :)
bende kızımla ugraşıyorum emzir gaz çıkar kaka degiştir uyumaya çalış derken akşma oluyo :) aa zevkli yaa rabbim herkese nasip etsin inşş...

salıya benden de okey

ama kızlar son anda hiç beklemediğim bişi olursa bilemiycem tamammı bu dediğim risk her gün için geçerli onun için salı diyelim

bu arada gezme rekoru daha doğrusu gezmeme rekoru bende kimse rekorumu kıramaaazz

en son nevine geldiğimle duruyom

X