Elaziğ///23

itirazınız kabul edilmemiştir. AİHM'ye başvur canım benim.

ben akşama kardar hastanedeydım ogluma mr çekilmesi ıcın uyutulması lazımdıı ılac verdılerr bı turlu uyandıramadık 11 den 17.30 a kadar hastanedeydımmm öldümm her yerim tutulmuş

hahaaa:)))olmuş hemde bugün 3 yıl 3 ay 3 günlük olmuş evliliğimiz:)))tesadüfe bakopuyorumnanaktan

ıyıce terklediz haaaaaaa sayfamızııııı bizim eler bolumunde turkıyenın genellemesınde 5 ci sıradaydıkk kk da sımdıı gerılemısizzz :KK43:((

Uploaded with ImageShack.us .siyah renginde olucak kıslarrr

] KIZLAR BU SANDALYEyi almayı düşünüyorum KULLANISLI OLURMU SIZCE MUTFAK MASASININ ETRAFI ICIN 3 TANE ALICAM MUTFAK SANDALYELERIM COK ESKI DEIL 3 YIL ONCE ALMISTIMM AMA BUNLAR COK HOSUMA GITTI SİYAH RENGİNİ DÜŞÜNÜYORUM SZİCE KULLANIŞLI OLURMU AZ PARADA DEILLL SUREKLI KULLANCAGIM ICINNNN HEM ŞIK HEMDE KULLANISLI OLSUN ISTIYORUMMM SİZİNDE FIKRINIZI ALMAK ISTEDIMMM

Son düzenleme:
canım bende beğenmedim ben bunu heralde kapının yanına koyardım benim evde merdivenin altına bi misafir geldiğinde rahatça ayakkabısını giysin çıkarsın diye ben mutfakta düşünemedim

günaydın buarada dimplecim nerde taşındımıki acaba arıyım bugün onu ben
alisim naber canım hala gelmemektemi kararlısın elazıga kurbanda
özgülllllll kızın nasıl sen nasılsın

çok alçak kalıyo bu masaya olmaz dekor amaçlı zaten bunlar

burdayım şebnem pazar günü taşınıcam

ama diğer eve ıvır zıvır götürüp getiriyoruz

myflowers

bencede mutfakta olmaz

ykm nin karşısında singer varya orda bu tarza yakın şeyler var arka kısmı ceket askılığı şeklin ya yatakodasına yada girişe olabilir bi bak istersen

iyi bakalım dimplecicm peki sen buhafta evden çıkabilrmisin günü alayım diyorum çarşambaya yada perşembeye

p.tesiden sonra olsa daha iyi olur

evi o şekil anneme bırakıp çıkmak istemem bide çocuklar

ama yerleşirsem olur tabi

ayyy sanki hiç yerleşemiyecekmişim gibi geleyo :KK43:((

X