Elaziğ///23

oy sbnm. kız sabah gözünü açar açmaz direek gezmeye nereye gitsem diyosun.ay ben sabah kızla uğraştım durdum. kpds başvurusu yaptım. işe geldimama ne bela bir trafik vardı ya. öldüm. resmen kendimi buraya zor attım. yok benim ankaradan kaçmam şart oldu. dua edin kızlarda şu kayseriyi kazanayım.

aşk olsun nereye gitsem demiyorum davet ediliyorum şekerim
kıss cuma günü gidecektim gidememdim dünde gelinimize dedim yarın nevin evdeyse ona gideriz diye burdada okuyunca misafiri varmış neyse gittik gelinle

Kuzularr nabersınızzzzz yazılarınızı okuyona kadar canım çıktııııı
yoklugumdada nevinden baska kımse benı hatırlamamısss nevinnnn gel seni bi daha üpemm karının yeni bebesi bıde bolca misafiri var emmmeee arkadalsrını unutmiiiiii alkışşş nevineee

bence acısından çok kaşıntısı insanı kötü edito

elin etrafından çekemiyon kıyıdan köşeden kaşımaya çalışıyosun

ellerini temiz tut açık yara ya daha çok mikrop kapar

yarayı baticon la da steilize edebilirsin

mtflowers kalbimdesin canım

Son düzenleme:
bence acısından çok kaşıntısı insanı kötü edito

elin etrafından çekemiyon kıyıdan köşeden kaşımaya çalışıyosun

ellerini temiz tut açık yara ya daha çok mikrop kapar

yarayı baticon la da steilize eder

evet çoook kaşınıyo:KK43:((öyle yapıyorum her dakika ellerimi yıkıyorum,krem getirdi eşim sürdüm, bakalım:1no2:

günaydın kızlar. flowers sen benimde kalbimdesin. damla kenakort krem iyi diye biliyorum ama oda çıkmasını hemen hisseder hissetmez sürmen gerekiyo, yoksa etkisi olmuyo canım.
kızlar dün patlıcan ve kırmızı biberleri közledim. ben onları pişirirkene eşimde bi güzel soydu. bende onları küp küp doğrayıp poşetlere koyup, difrize attım. kışın yemeklerin yanına çok iyi oluyo.

valla hamarat hatun :) ben çalışacam gelecem eve bunları yapacam :))
gezmeden gelince o gün hiçbişeye elimi sürmüyom :)) yorgun oluyoım

yok nevin ben severim böyle şeyleri. hem gelenim gidenim çok oluyo ya. yemeğin yanına hazır oluyo. çeşitoluyo işte ne bileyim. hem kışın bunları çıkarınca daha bi memnun oluyo misafirlerim. eeeee müşteri velinimetimiz. kolay değil öle otel işletmek:)))

valla dolaba fasülyenin dışında bişi koymadım

zannımca ağustos böceği oldum kışın hangi karıncanın kapısını çalam şimdiden onu düşünüom

anaaaaaaaaaam bak fasulyeyide ben koymadım. yakın olsaydık birbirimizden otlanırdıkkkkkkkkk.

valla hamarat hatun :) ben çalışacam gelecem eve bunları yapacam :))
gezmeden gelince o gün hiçbişeye elimi sürmüyom :)) yorgun oluyoım

bende oyleyım valla nevınnnn mısafırlıgı gıttıgım zamnn sankı kırktonnn ıs yapmıs gıbı yoruluyommmmmm yemegı bıle yapmıyom dunden varsaaa yemek ne ala yoksaa kocışş hazır getırıyo veyaaa kahvaltıııı yıyooo

he ya bunları tembel. ben çalıştığım halde dışardan kolay kolay yemek istemem. Gerçi Allahtan eşim kahvaltıyı seviyoda.

kim bizmi tembeliz :)) bizim kadar gezenmi var :))) bende sevmem hazırı hormonluyu vs vs
kimsecikler yok gene

X