Elaziğ///23

bayanlar ben facebook u kapattım beni haberssiz komayın:jeyyar: gerçi oda kapanıyomuş...

damla ne kapanıyo
face mi

ama ben daha yeni üye oldum

buradayım :) misafirim vardı bugün akşamda annem bebişe baktı çarşıya çıktık çocuklarla kocacımla
ama geç çıkmışız :) heryer kapanmak üzereydi :) bi çok yere bakamadım :KK43:(
yarın günüm var bişeyler alarım diye düşündüm ama bakamadım hiç biyere :KK43:

bende çarşıya çıkmak istiyorum

ama kaderde yok sanırım :KK43:

kızar mrb cuma sezeryanla kızım dünyaya geldi çok şükür ikiimizdeiyiyiz avatardaki kızımın resmi .. kib öptm

özgül maşallah kızına

çok tatlı görünüyo

Allah analı babalı büyütsün

ayyy dudağımda kocaman bi uçuk çıktı 2kat daa büyüdü dudaklarım,ne yapacam çook kötüü:çok üzgünüm:

damla dudakların kalın zaten silikonlu gibi :) birde uçuk çıkmışsa :))sen bu haftaki gezmelerini iptal et :)))

hu huuu

nası geçti pazarınız kızlar
yarın askerlik başlıyo

güne gittim ben erken kalktım bebişim annemdeydi
pasta yapıyom misafirim var yarın salı günüde var cumarteside var diğer günler daha belli değil :))

damla dudakların kalın zaten silikonlu gibi :) birde uçuk çıkmışsa :))sen bu haftaki gezmelerini iptal et :)))

evet ya sol altta çıkmış ama daha yeni gezmeden geliyorum valla dayanamam:)))hem beğenen beğenmiş artık beni,oda biraz katlansınzemuszemus

çook iyiidi yaa:)))önce sivriceye yemeğe gittik,yeni açılmış harika biyer yemekleri de çok iyi,neyse yedik para ödemedik daa tatlı oldu tabi:))))))sonra da 6boyutlu sinemaya gittik harikaydıı:dance:

X