Elaziğ///23

alişim hala kreş arayışındayız

bide bu ev tantanası girdi arya

yeni eve yakın biyere götürmeliyim

bi 15 günü bulucak bu iş

nevin ben şişman kişiliğim ge saa benden kıyafet ayarlıyak

idare et böle eski manken günlerine dönünce alış verişte yıkarsın ortalığı

anaamm buldum valla ,çok güzel olmuş, bize bu mutfakta pastalar mı yapacaksın oh ohhcokacimcoook

kızlar yarın medical parkta sezerya n olucam saat 4 gibi kısmet olursa dualarınızı bkeliyorum kib öptm hepnizi

şebnem geldi
küçük sevgilisiylee birlikteydi
kuzum benim öyle güzel sesler çıkarıyoki
dimple günü nezaman alayım sen karar ver ok senden haber bekliyorum

özgülcüm canım allahım yardımcın olsun tatlım neden sezeryan yaa
neyse allah kolaylık versin
allahım bebişine sağllıkla kavuştursun
beni unutma banada dua et

anaamm buldum valla ,çok güzel olmuş, bize bu mutfakta pastalar mı yapacaksın oh ohhcokacimcoook

evet damlacım pasta yapıcaaaam çay yapıcaaaam orda gülüceeeez herşey herşey anlatıcaaaazz yaaaa

kızlar yarın medical parkta sezerya n olucam saat 4 gibi kısmet olursa dualarınızı bkeliyorum kib öptm hepnizi

ayy caanım ilk okuyunca bi heyecan kapladı beni rabbim yardımcın olsun masaya çıkarken bol bol dua oku

canım bu ayın 3. yada 4. haftası olsun

tamam canım annemler haftaya cuma gidiyolar bende ondan sonraki hafta alırım yinede sana göre hareket ederiz

sağol şebboy beni düşündüğün için olumunekankayizsmile

he buradayım:)) yeni kalktım uyudum yemekten sonra çayımı içiyom yatacam ger bebekle ilgilendikten sonrai:))

günaydınnnnn gacılarrrr
AH YALAN AŞKIM HERŞEY YALAN VAZGEÇİLMEZİM SENSİZ HAYAT HARAM ALLAHIM YARİM GÖZGÖRE GÖRE GİDİYYOR BAHA ŞEBNEM DÜETİ:) ALKIŞLAMAYAN ELLER KIRILSIN:)))

günaydın kızlar. ben dün kocişe kurban bayramına havalar böyle giderse gelemeyeceğimi söyledim. oda sen bilirsin deyince insafa geldim istersen ilk 2 gün sen tek git kurbanıda kes, 2. günde gel dedim. bakalım öyle içime sinmez ama havalar böyle giderse melikeden dolayı bende düşünmem dedi.

anam şebboy aşkamı geldin. bu ne sabah sabah...

arabayla gelmiycekmisiniz nolcak arabayla gelirseniz canım ya

kaç gündür dilimde bu şarkııı çok güzel

AĞLAMAKLA LAL TUTMUYOR HASRETİN DİLİ ANLAMAKLA ÇÖZMEK BİR DEĞİL OLMUYOR BİR VURUŞLUK SEVDA GİBİ ZAMANIN ELİ YAĞMALIYOR YOKSAYIYOR DÖNDÜRÜYOR
BUDA FUNDACIGIMLA BEN:)))

modası geçmiş şarkıları dinliyor bu gız :))
seni gülüm diye koklarken yanımda bile özlerken uykumda bile izlerken nasıl giderim
ah yalan aşkım herşey yalan vazgeçilmezim senisiz bu hayat haram
allahım yarim gözgöre göre gidiyor neolur yardım et kuluna içiNN yanıyor MUUUUUUUUUU

Son düzenleme:
kızlar size bişey diyeyimmi? ben bu şarkıyı hiç duymadummmmmmmmmmmmm:)))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…