Elaziğ///23

teşekkür ederim ızlar temizliğiyle alakalı tereddütlerim var ama çok isteyerek yaptırdım umarım pişman olmam

burasıda çok soğuk kızımı üşütecem diye korkuyorum bende
kar geliyomuş güya dediler ben tv izlemiyom :)
inş. yağarda erken yakarlar kaloriferleri yoksa kasımı bekltirler evim kuzey çok soğuk

slm güzeller bi mrb diyicem kaçıcam duş almaya gidiyom dr a gidicem bugün halen dogmadım bakalım konuşcaz ..kib öptmm

hadi hayırlı haberlerle gel yada doğurda gel yeter :)))tembel seni

nedem kahvaltı yapacam saçlarımı yapacam hazırlanacam kızımı hazırlıcam güne gidecem :))
sende geliyodun hani bayrama biz bekliyoruz seni bu defa elazığ girişinde karşılıcaktık

dimple sen kullan bakalım nasılmış parlaksa leke tutmaz kolay olur temizliği ama parlak diye bütün lekeleride güzel gösterir sürekli parlatman gerekebilir :)) gerçi bazı mobilyalar çok ii çıkıyo inş. öyledir

burasıda çok soğuk kızımı üşütecem diye korkuyorum bende
kar geliyomuş güya dediler ben tv izlemiyom :)
inş. yağarda erken yakarlar kaloriferleri yoksa kasımı bekltirler evim kuzey çok soğuk

kız delirme ben daha ev taşıycam bu sabiilerle söle yağmasın bişi :KK43:(

nedem kahvaltı yapacam saçlarımı yapacam hazırlanacam kızımı hazırlıcam güne gidecem :))
sende geliyodun hani bayrama biz bekliyoruz seni bu defa elazığ girişinde karşılıcaktık

dimple sen kullan bakalım nasılmış parlaksa leke tutmaz kolay olur temizliği ama parlak diye bütün lekeleride güzel gösterir sürekli parlatman gerekebilir :)) gerçi bazı mobilyalar çok ii çıkıyo inş. öyledir

umarım.......... bakalım nasıl olcak

Son düzenleme:
çağam okula gidecek hemin beslenmesi hazır değil onun için behlül kaçar

anam bütün kızlar toplandık toplandık:)))) ne güzellllllllll

Konuyu Toplam 5 Kullanıcı okuyor. (5 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
alisim365, dimple2, GokceRana23, myflowers, nevin_+

hay allahım halen behlüldeler :)) bitti o dizi unutun gitsin behlülü :)))

hade kolay gelsin dimple. kız nevin çağanı Allah korusun hasta etmeyesin. daha çok küçük kız . ben kırkı çıkmayana kadar evden çıkarmamıştım. kırkından sonra kızım hızlı bi giriş yaptı gerçi. uçakla babasının yanına ankaraya gelmiştik.

ben şimdi bugün güne gideceyam ne giyinecem :))) hiç bişey olmuyo hamile kotumu çöpe attım biri geniş biri bahçıvan biride beyaz :))) giyemicem hiçbirini
ayakkabılarımın hiç biri olmuyo 37-38ler ben 40 giyiyorum artık :)) napacam bilmiyorum yenileride 40mı alacam dolaptakiler nolcak
bu haftasonu kırkımız çıkıyo haftaiçi ben çarşıdayım
arayan olursa gazi caddesinde bulur :)

ben büyüğündede 12 günlüktü çıkmıştık :) 39undada kırkını çıkardık akşamı yola çıktık türkiye turuna gitmediğimiz yer kalmamıştı :)) büyüğü akıllıydı anacığım bunla biyere gidilmez edepsiz bu :))

anevin bende öyleydim ya ne giyeceğimi şaşırıyodum. ama birkaç aya kadar şişlerin tamamen iner, kilo vermesen dahi vücudun toparlanıp, şekillenir. bebişin sarılığı geçtimi?

valla ben şimdi bile cesaret edemiyom nevin. cesaretinden dolayı tebrik ederim. bu sbnm uyanmadımı yoksa oğlunumu okula bıraki? dimple sen ortancayı vermedinmi kreşe.

birazcık daha açılmış rengi canım ama var gene
ama sanki ben hep böyle kalacakmışım gibi geliyo özellikle göbeğim :)

şebnem gelin geldiya bebişte geldi onlarladır canım bi hafta şebnem yok :)) kapalı tüken

doğru ya. canım ya aklıma geldikçe kötü oluyom ya. anneyemi üzülesin, yavrucaklaramı?

bu gelen şebnemin kardeşinin eşi
vefat eden dayısınin eşi

pardon ben hatları karıştırmışım:))) peki diğer bebiş nasıl?

X