Elaziğ///23

bende alişim bu şarkılardan naftalin kokusu geliyo sanırım :))

bu karılara sabah sabah ne olduki

gece kocaları bunlara ne yaptıki bunların ayakları yerden kesilmiş

bacılar bunca uçmayın yıllardır olan bişe bu yeni değilki niye sevindirik oldunuz yaa

bi şarkı çıkar çıkmaz dinlenicek sonra di,nlenmiycek diye bişe mi var ya nezaman bi şarkı desem nevin hanım demode oldu diyo ben yeni eski ne gelirse önüme dinliyommm

dimple ben masumum :)) adı üstünde lohusa :))

kızlar ben size yine bişey diyeyimmi. ben bu şarkıyı o zamanda duymadum:)))))

nevin şebnemden ses çıkmadığına göre onda bi iş vardı hehehehhe

ondan bu kadar neşeli demi

Son düzenleme:
evet haklısın canım
sen evdemisin inşaat temizlemiyonmu ellerini çok merak ediyorm havada soğuk :) beter olmuştur :)

özgülü şimdi kesiyolar hart hart hart :)))) ayy allah yardımcısı olsun aklım onda kaldı acaba bebek çıktımı şimdi minik minik ağlıyomu acaba :)))

nevin şimdi işteyim,kulaklık bozuk evde bi dinleyeyim

evet haklısın canım
sen evdemisin inşaat temizlemiyonmu ellerini çok merak ediyorm havada soğuk :) beter olmuştur :)

evdeyim yaa ellerim temizlikten geldiğim günün gecesinde teramicin sürdümde yattım ellerimin üstünü sanki tırmalamıştı

bu gün perdeler takıldı oturma odası geldi mutfak masası geldi şuan çocuk odası geldi kuruluyo ama ben hiç birini göremiyorum bide eşim telefon edito gardrıpu şurayamı olsun yatak şurayamı diye görmeden bişiler diyorum oturduğum yerden offf ne oldu nasıl oldu bilmiyorum çocukların yanına kimseyi bulamadım

sinirden çatladım

tam saatinde almışlarsa özgül hala ameliyathanededir 40-45 dk sürüyo

olsun stres yapma. zaten daha oturdukça çok değiştirirsin. ben 2 yıl olacak bu eve taşınalı halen bazı şeylerin yerini değiştiririm. önemli olan eşinle çocuklarınla sağlıkla oturmak. gerisi boş canım....

getir bana çocukları cnm yakın zaten

ya öylede yinede orda olmalıydım

yok kızı oldu olacak olmuştur birazdan ararız:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…