Elaziğ///23

ayy heryerim ağrıyorr şebnemmmmmmmmmmmmmm

alişim biraz daha büyüt kızını erken zorlanırsın sonra :)

selamlaarr ciciler... hepınızı teek teek opuyorumm...

keske sebnemcım merkezde olsaydım katılırdım bende kısmet artık napalım sız bızım ıcınde eglenın yıyın ıcın :)))

günaydın nevin şebnem alişim özebus

şebnem kız o yönde çalışmaların varmı

evt dimple sen oruçsun galiba. valla haftaya yine sıcaklar geliyomuş. çarşambadan sonrada yağmur.

herkese iyi geceler kızlar elazığ üniversite mh.taraflarında kiralık kaloriferli ev arıyorum. fiyatı uygun güzel bir ev. bana yardımcı olursanız sevinirim

oooo iyi kaynatmışsınız valla:)) benim eve doğal gaz çekiyolar da 2gündür ablamdayım katılamadım size yeni getirdim bilgisayarımı buraya.çook şükür beğenmişsiniz eşyalarınızı:))),güle güle kullanın..ayyy benim ev nasıl temize çıkacak kafayı yiyecemakannehirakannehir

damla ablana temizlet :))
bence hemen taşın :)))bekleme
sabah 6da yazmışsın oturdunuzmu sabaha kadar :)

alisimcim çalışmalrımız o yönde:CüvCüv: devam ediyo ama tutturamıyoruz:)))nasip bakalım nezaman bebiş olacakk
seninki daha küçük bence biraz daha beklemelisinn

alisimcim çalışmalrımız o yönde:CüvCüv: devam ediyo ama tutturamıyoruz:)))nasip bakalım nezaman bebiş olacakk
seninki daha küçük bence biraz daha beklemelisinn

hadi bakalım şebnem bekliyoruz hayırlı haberlerini

damla ablana temizlet :))
bence hemen taşın :)))bekleme
sabah 6da yazmışsın oturdunuzmu sabaha kadar :)

oturduk sabaha kadar valla:))bende düşündüm taşınmayı ama hemen nerden ev bulup alalım(((kiraya çıkmayı da kabul etmiyolar,
bilmiyorum artık bakalım hayırlısı

slm güzellerrr herkes ii inşallah
sebnemcim keşke buluşabilsek ben bayramdan bi kaç gün önce gelicem elazıg a bayramda da orda olurum heralde o deverelerde de herkesin işi var inş kışın elazıg da olucam sizlerle tanışmak isterim benim kociş kışın askere gidiyo aralıkta bende bebiş dünyaya gelirse inş tek kalıcam onla annemlerde kışın kalıcam kociş gelene kadar o zaman buluşma ayarlarız artık :)
nevinim dogum olmadımı gııgezmede yakalanma bebişe:) şaka şaka inş saglıkla gelir salıya da az kaldı

oturduk sabaha kadar valla:))bende düşündüm taşınmayı ama hemen nerden ev bulup alalım(((kiraya çıkmayı da kabul etmiyolar,
bilmiyorum artık bakalım hayırlısı

damla ben evimi satıyorum düşünürsen konuşuruz

damlada bu taraflarda düşünüyor :)
özgülcüm şebnem doğurtacak beni :)
pazartesi bi gelsede dra gitsem ağrılarım çok fazla

evet canım sezeryan dedi dr ama ben normali çok isterdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…