Elaziğ///23

dımplecım maasallaahh cnmmm... benımde kısmetse oğlusum olcak ıcım bı tuhaf oldu...

yenı evımdeyım bende... anca yerlesıorum yatak odası kac gundur beklıyor gardrop yerlescek hııc gözum almıyoorr... camlarım sılınecek... annecımde belkı gelırız elleme dedı ama tüllerımı yıkadım takamıyorum o yuzden.. ooy yerlesırım dımı kızlar..

aynı anası dimple çok şeker olmuş ama
özebus yapma bişey nolur nolmaz bırak kalsın annen gelir yapar inş.
ne sıcak ama yanıyorum ben son ayımda böyle sıcaklara kaldım :))
inş ramazanda allahtan serinler oruç tutan kullarına yardım ederde bende faydalanırım diye düşünüyorum :)))

sorma nevıncım,sımdı gardrobu az yerlestırdım ama sıcaktan eğil kalk eğil kalk beynim döndü yıne :))
kıyamam sende gercekten sıcaklara kaldın,bende dıyorum sıcaklara kaldım dıye ama sen son artık Allah sana bır cırpıda bır nefeste kolay dogum nasıp eder ıns cnm...

12 ay içinden son ayları temmuz ve ağustosa denk getirmek kolay değil cicim sengözlerimebaksanab sengözlerimebaksanab sengözlerimebaksanab sengözlerimebaksanab sengözlerimebaksanab sengözlerimebaksanab

valla kuzucum netıcede hamişlik ınsanın bunyesını bastan asagı degıstırıyor... Allah senı bır nefeste kurtarsın benı de :)

sağolun kızlar

oo nevin hanım sen buralara uğrarmydın
nasılsın son durumlar ne hala yatıyomusun canım
biz bu halimizle sıcakları çekemiyoruz
hamileleri düşünemiyorum
ben son doğumumu aralıkta yaptım
evde atletle dolaşıyodum ve camlar açıktı

özebus
bende bayramdan sonra taşınıcam benide bi sıkıntı aldı
ağır iş yapma bak sonra çok pişman olursun ama iş işten geçer ( Allah korusun)
3 günde yerleşme de 1 hafta da yerleş neolcak sanki

bu arada kaçak şebnem nerelerde

günaydın kızlar. bende kızımda çok şükür düzeldik. dimple bebişin resmin koymuşun. çok teşekkürler. çok tatlı olmuş. ben böyle de olsa ısırırım onu. bence çok zayıfta değil. sen diğer çocuklarına göre belki kıyaslıyosundur. ama her bebeğin gelişimi farklıdır. önemli olan sağlıklı olması.
flower inşallah kurban bayramına gelirimde görüşürüz. diğer kaçaklardan yine ses çıkmaz. nevin seninde iyi olduğuna sevindim. özebuscum sana yardım edecek komşun yada işten arkadaşın yokmu. onlar düşünmüyolarsa sen yardım istesen olmazmı? kendini hakikaten yorma canım.

nevin napsın canım bi iki saat oturuyorsa diğer saatleri yatarak geçiriyor sıcaktan yanıyor
alişim çok geçmiş olsun o yaşlar zor oluyor okuldan hergün bieşyle geliyolar çok zor ya
özebus inş. canım 47 günümüz kaldı ama okadar beklemeyiz sanırım :)) ağustos 25ten sonra alsın dr artık sölicem :)yada eylül 1 yapalım :))

aynen öle yapıyorum canısı... dedıgın gıbı gec olsunda güç olmasın yavas yavas yapıyorum cnmmm
Kımsecıkler yok canım benım,zaten acele etmıcem napıyım cnm esımde evde oldugu surece yrd edıyor,ıns annemlerde gelırde kolaylar bıraz işim...
Ah canım benıımmm... sezeryan olcaksın sanırım... eger öleyse normal dogum tarıhıne 1 hafta kala falan olsan daha mı ıyı olur acaba? Hanı bebek ne kadar anne karnında gelısırse o kadar ıyı derler ya... Ay heyecanlandım bende sımdı senın ıcın... Ne kadar heycan verıcı yaklasması degıl mı senın ıcın?

nevin mümkün olduğunca
karnında kalsa daha iyi olmazmı

nevin normal doğumundan 1 hafta-10 gün önce alıyolar. bebek içinde bu en iyisi. biliyorum bizi bile dayanamazken bu sıcaklar sen iyice bunalmışsındır. ama bebişini kucağına alacağın günleri düşün inana sıkıntın geçer.bak ben kendimden örnek vereyim kızımda 1 eylülde doğdu. ve ben son aylarımı en sıcak günlerde üstünede çelik korseyle geçiriyodum. ama hepsi geldi geçti. unuttum bile. sende bunları unutacaksın canım. hayırlısıyla bebişini sağlıkla bi kucağına alda gerisi boş canım. hamilelik öyle doktorların dediği gibi fizyolojik bir olay değil. malesef vücudun her yerden alarm veriyor. ama kızım için değerkaydirigubbakcemile5

alişim sen niye çelik korse taktın
belinle ilgili bişimi vardı

canım ben anlatmıştım galiba 5 aylık gebeyken trafik kazası geçirip, ameliyat olmuştum ve son 4 ayımı çelik korseyle geçirmiştim. Allahtan iyi doktorların eline düştüm. yoksa düşününemiyorum bile olabilecekleri.

Ay alişim coook cook gecmıs olsun cnmmm... Allah korumuş yıne de... Ne kadar zor olmustur...

çok şükür geçti ya. kızıma her sarıldığımda şükrediyorum Allahıma. ne kadar şükretsemde azdır.

aa alişim bilmiyodum

Rabbim korumuş seni ve yavrunu

trafik kazası geçirdiğini söylediğini hatırlıyorum
hatta o yüzden araba kullanmaya cesaretin olmadığını yazmıştın
ama bu şekilde olduğunu bilmiyodum
(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…