Elaziğ///23

:teselli: :teselli: giz anam allah yardimcin olsun.aslina bakarsan fazla hasretlik cekmiyorum.butun ailem burda.ama genede insan havasini suyunu ozluyor.giz anam izinine gidikte sanki gezig.oturuyoz musafir kalkiyoruz musafir.anliyacagin gezemig.neyse bu arada elaziglilar artig yazmi.hele fikaralara bayildim daha yokmu bizim gokkoslarin hikayeleri.neyse herkese iyi yazmalar.hersey gonlunuzce olsun bacilar...:teselli:

giz anam bilgisize fakralar super.nerden buluyon
ilk kez burda okuyorum elazig fikralari.vallaha super.palulari cimri bilmezdim.gerci fikra.neyse herkese eyi yazmalar

Selamm:teselli: Ben de Elazığlıyım kökende.Kesrik hemimde.Şimdilerde kızılay deye geçiyor.Maalesef melmeketten uzaktayım,uzağında da büyüdüm hatta.Amaaa aslımı asla inkar etmem.Doğuluyug hele:)

kurbet
evet canım bende elaziz liyim.
25 yıldır antalyadayız.6 yaşındaydım elazığdan buraya geldiğimizde.
akrabalarımızın hepsi orada.enson 4 yıl önce gittim.
babam palu lu.

hos geldin inci gizem.lena benim babamda palulu.bu arada artik kimse eskisi gibi yazmiyorlar.neyse herkese eyi gunler...............

zerda kimlerden baban yani lakabları ne biliyormusun.
baban kaç doğumlu bakarsın arkadaş falan çıkarlar benimkiyle.babam 50 doğumlu benim.

lena kesin o zaman tanirlar. benim babamda 46 dogumlu.palu ama hangi koy senin.belki o zaman tanisirlar.bizimki okcular koyunde. neyse kendine iyi bak canim

herkese slm elazığlı olan ayrıca sohbet etmek isteyen varsa ben burdayııııııımmmmm........:sm_confused:

hoşbulduk ta sizin trabzon yazıyodu ama... hıııımmm orda ikamet ediyosunuz sanırım..

evet canım trabzonda yaşıyoruz ama ailem bütün akrabalarım elazığdalar.bizde anca tatillerde geliyoruz elazığa:)

3.5 yıllık evliyim canım.evet cnm dün öğrendim hayırlısıyla bi tane bebişimiz olacak:)

aaa çok sevindim çok güzel bi duygu olsa gerek bende düşünüyorum ama hayırlısı tabii bu arada biraz erken evlenmişsin sanırım!!!!!

allah sanada bu duyguyu tattırır inşallah cnm çok güzel bi duygu evet.doğru diyosun biraz erken evlendim

pazartesi kontrole gidcem yine inş. hamile olduğumu söyler dr. Bana dua et olur mu?

canım benimmm hadi hayırlısı:)) dualarım seninle cnm.hayırlı haberlerle gelirsin inşallah.sonucu buraya yaz tamam mı.merak ederim sonra:)

yazarım tabi.ya bişey sorcam bikaç gündür karnımın alt taraflarında acayip ağrılar oluyo bi de ağzımda böyle farklı bi tat ve iştahsızlık... acaba bunların sebebi ne olabilir... sen daha tecrübelisin ne de olsa dimi ? :)

merhaba elıf bende elazıgdayım ama aslen elazıglı deılım esımın sark hızmetı ıcın burdayız..sen aslen elazıglıysan bana bıcok konuda yardımcı olabılırsın umarım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…