Elaziğ///23

iyilik gülcancım.yaptığım farklı bişey yok:KK43:.sen neler yapıyorsun.hayat nasıl gidiyor.sık sık girsene siteye .özletme kendini:)

drgulcanım iyiyi k canem sen nasılsın...aslında benim ablam hasta biraz onunla bu ara ilgileniyom...karaciger hastası ve çaresi yok diyolar..ameliyat yapmıyolar..özeller yaparız diyolar 150milyar para istiyolar..maddi durum bizi engelliyor..işde..çaresizlik çok zor..hergün biraz daha eriyo..tükeniyo belki sona yaklasıyo..ve ben hiçbişi yapamıyorum..allah hiç kimseye çaresiz dert vermesin...

MİLLET BENDE VARIM GAGGOŞLARIM BENİM ELAGZIGIN BASKİL İLÇESİNDENİM HEMİDE AMA DOGDUM DOGALI MALATYADAYIM TOPRAGIMIN İNSANI BAMBAŞKA HER YÖNÜYLE MÜKEMMEL.İLLAKI ARADA KÖTÜLERİDE OLUYO HER YERİN OLDUGU GİBİ DEMİ AMA :smiley-innocent: BEN BİR MELEGİM O AYRI:Roflol: AZRAİLDE BİR MELEK TABİ:1blush: GAGGOŞLARIM GÖRMEYEN TOPRAKLARIM ELAGZIG ÇOK DEGİŞİYOR MEMLEKETE BAYRAMDAN BAYRAMA GİDERİZ BÜYÜKLER İÇİN SİZE SIR VERİM ELAGZIG ÇOK GELİŞİYOR ESKİSİ GİBİ DEGİL MALATYADA KALIYORUM MALATYA DOGUNUN PARİSİ BİR YERDE AMA İNŞALLAH ELAGZIG ATILIMA BAŞLADI DAHADA GELİŞİCEK ALKIŞ NERDE HANİ DUYMUYORUM:sm_cool: :öperim: :dance: GAGGOŞLARIM HEPİNİZİ ÖPÜYOR VE SEVİYORUMMM:hooray: :çiçek: :nanaktan öp: Hoşcakal

zuzum sende hoşgeldin canım.tabi toprağımızın insanları bir başka oluyor.çok sıcakkanlı,sevecen...bende 3 yıldır trabzondayım .memleket hasreti çekiyorum yani anlıyacağın.ama inşallah ocakta gelecem.evet hakikatende dediğin gibi elazığ yıllar geçtikçe gelişiyor.hele akgün center ayrı bir hava kattı bence elazığımıza.ben malatyayıda gördüm o da çok güzel bi şehir.tertemiz...bende seni öptüm zuzu.kendine ii bak canım:)

Merhaba,
Ben de yarı yarıya Elazığ'lıyım. Yani babam Elazığ'lı.

1 kere gitme fırsatı buldum, onda da babamın köyüne gittik.
İnsanları çok sıcaktı, her gören şapur şupur öptü :)

Anne de komşu başlıkta duruyor, göçmen:smilewinkgrin:

aybalacım hoşgeldin hemşom:)buraya gelsen daha iyi olur canım
Link Silinmiştir.

hoşgeldin beatrıce ....olsun cnm elazıglısın sende..kökün öle yeter...sımsıcaktır bizim memleketin insanı...sarmalar herkesi...

Teşekkürler SAMANYOLU,

HEm insanları hem havası çok sıcak Elazığ'ın.
SAnırım Temmuz da 40 dereceydi en son :)
:

elazıgdan bi kucak dolusu memleket havası isteyen varmı?deyimki bacılar bugün bana iftara buyursanız

nasılsınız kızlar, samanyolu ayrıca gecmış olsun nasıl yardımcı olabılırım ya da yardımcı olabılecegım bır konu var mı ya da malatyaya gelebılırmsıınız ailecek bır sekılde yardımım dokunsun ıstıyorum ozelden tel. numaramı gonderıyorum sana benımle iletısıme gec kızlar sızlerde kendınıze iyi bakın

drgulcan sagol ilgine cnm..ama özel mesaj bölümü kapanmış heralde..cnmmmm bi umut arıyoz zaten .ama nasıl olur bilmem..ilgine teşekkürler cnm..

şilacim Bende Aslen Elaziğliyim.ama Antalyada Yaşiyorum.

selam canim elazigli hemserilerim, nedisiz ne var ne yoh, bigsize, samanyolu, guzellik benim ben sila34. hec sesiz soluguz cihmi giz anam nerelerdesiz. sizi gidi gijikliler, heyirsizler tenesire gelmiyesiz siz ele insan bu elaziglilar kosesini bu kadermi sahabsiz birahir. hemen ahan bu komputurmudur ne zikkimdir onun basina gecin biseler yazin buraya. ahan simdi gidip sabah olunca gelip bahacam ha,bigsize anam fikralarini beklim ona gore. hepiniz cok sevim :)

slm biz ebru ve zeynep.bizde elazizliyig.giz anam hollandada yasig.gelin gorumceyig gindirlenik gidik hemserilerim sizi gordug cok eyi oldug.ele bi sevindig ele bi sevindig carkose oldug vallah.bizde bu siteye yeni uye oldug.bizi yalniz biragmayin sizi cok opig giz anam bide bisey soracam aranizda karakocanli olan yada bilen yogmu biz ordan gelig

DERYAMS
ÇOK GÜLDÜRDÜN BENİ CANIM.BU SÖZLERİ UZUN ZAMANDIR DUYMUYORDUM.OKUYUNCADA KULAKLARIMDA ÇINLADI.COCUKLUK GÜNLERİM GELDİ AKLIMA.SİZİ BÜYÜK BİR ZEVKLE TAKİP EDİYORUM.
İÇİM SIZLADI DESEM İNANIRMISINIZ...

derhams mesajiniza coh sevindim guzel

zeynep ve ebru mesajiniza coh sevindim giz anam, buraya uzun zamandir kimde yazmi artih, nerede elazigli bacilarim bilmim hepsi kayiplara karisti. demek hollandada yasisiz bende amerikada yasim. ne zamandir orda yasisiz hele bi anlatin gurbetlik nasil zormu? bende karakocanliyim heralde resanla mezireyi bilimisiz iste oraliyim. siz karakocanin neresindensiz bana ayrintilariyla yazin.
lena sendemi elaziglisin ama sanirsam sende gurbettesin yazdiklarindan ele anlasili, sen neredesin, giz anam simdi diyeceksizki bu ne merakli biri ee nedem huyum kurusun biraz merakliyim iste. cevaplarinizi beklim

slm millet.kurbet karakocan goman diyorlar.
bu arada fikralara bayildim.cok guzeller ama elazigca konusamiyoruz.ben zeynep 14 15 senedir hollandadayim. gurbetlik zor.

ahhh zeynepcim gurbetlik zorki ne zor. bende 11 yildir amerikadayim memleketim sevdiklerim hepsi burnumda tutuyorlar, allah canlarini sag etsin diyim kendimi teselli ediyorum iste. ama hollanda yakin turkiyeye siz belki her yil gidebiliyorsunuzdur, ama burasi cok uzak maliyetide cok fazla o yuzden yillardir gidemedim memlekete.

X