Elaziğ///23

şebnem

iyiymiş bizimde öle

ama şaban yiğenim ne yaptığını bilmiyo

günaydın kızlar. haftaya antalyaya eğitim için görevli gidiyorum ama antalya berbat. resmen her yer sel. korkuyorum valla gitmeye. fırtına varmış. uçakla nasıl gidecem bu kötü havalarda. bana dua edinde sağ salim kazasız belasız gidip geleyim.

günaydın kızlar. haftaya antalyaya eğitim için görevli gidiyorum ama antalya berbat. resmen her yer sel. korkuyorum valla gitmeye. fırtına varmış. uçakla nasıl gidecem bu kötü havalarda. bana dua edinde sağ salim kazasız belasız gidip geleyim.

inşallah canım dualarımız seninle umarım tez zamanda sağ salim gidip dönersin.:Saruboceq:

alişim Allah yardımcın olsun
inşallah hiçbişi olmadan gidip dönersin

2323

çok parlak değil durumum
erken doğum riski var

alişim Allah yardımcın olsun
inşallah hiçbişi olmadan gidip dönersin

2323

çok parlak değil durumum
erken doğum riski var[/QUO
hadi yaaa sıkma canını hayatım pozitif düşünki herşey yolunda gitsin hem fenamı bebeğini daha çabuk alacaksın kucağıma.umarım herşey gönlünce olur tatlım.

teşekkür ederim canım

ikinci sayfaya düşmüşüz :eek:klava::eek:klava::eek:klava:

slm güzeller
koşuşturup duruyorumm
akşamları vakit oluyo girmeye
nasılsınız özgülcün nerde neden girmiyoki acep

herkese ıyı pazarlar... dımplecım uzme kendını,er ya da gec ınsallah saglıcakla alıcaksın bebişini kucagına...

ıı aksamlar kızlar nasılsınız.dımple uzme kendını erken olmasında artık sorun olmaz az kalmıs zaten.benım ccadı kızımda 3 hafta erken oldu.saglıklı olun ıkınızde erken olsun canım.opuyorum hepınızı kızlar.....

slm ben sivaslıyım ama elazığ'da öğretmenim şimdi doğum izninde oduğum için memleketteyim. özledim elazığ'ı.

o bebıs geldımı gelecekmı.ve nerede ogretmenlık yappıyosun canım

nevin

benimde ilk çocuğum erken oldu
ama yinede stres oluyorum

bebiş gelmedi henüz glecek bu hafta bekliyorum. elazığ merkezdeyim

ohh ne guzel ıkı bebıs gelıyo hayırlı bırer evlat olurlar ıns. Canım erken gelsın nolacakkı stres yapma ya.saglıklı olssun yeter

gittinmi dra canım noldu ne dedi kime gidiyosun
rose bebiş kızmı oğlanmı

X