Elaziğ///23

eda naren adanaya taşındı

ama geçenlerde ziyaretçi mesajı atmıştı sağolsun

iyi geceler size şimdi bi şarkı patlatırdım ya neyse:)yorgunum

gagkoslar dıyarrının guzellerı toplanmısta haberrım yokk. bayagı oldu ugramayalı bellı bır saat yapalımda sohbet edelım olurmu memlekek hasretı gıdrelım:dilcikar:

olur
haste olmassam gelirim
çünkü bu günler durumum çok parlak değil

niye burda kimse yok artık yaa
dimple son aylara giriyosun dimi cnm allah kolaylık verir inşallah
ya benimde cnm çok sıkkın istda komşumuz vardı oğlu arabayı sanayiya götürmüş orda bi demir fırlamış bogazına batmış çocugun orda ölmüş ya çok seviyodum kendisini daha 20 yaşında saygılı namazlı niyazlı bi çocuktu allahım ailesine sabır verir inşallah

herkese ıyı pazarlar kuşlar...
Ay deme sebnemcım ya Rabbım ölümünde hayırlısını versın ınsallah...Yarına cıkacagımız bellı deıl bu dunyada...

yazık yaaa gencecik filiz
Allah anasına babasına sabır versin

evet şebnem son aylara giriyorum
hergün bi yerim ağrıyo
canımdan bıktım valla

ben yıne kımseye rasladımm hepınız uyumussunuzmafoldumben

günaydın elazığın çıtır bayanları
evimi toparladım dün yapmam gereken ütümü yaptım oğluma kahvaltı hazırlıyım yesin ben orucum
evimi temizleyeyim snrada annemin saçlarını boyatıcaz sarı gaci yapıcam annemi sonrda çarşıda işimiz var onları yapak dönek
öpüyorum hepiciğinizi

napisiz millet
oğlumu okula bıraktım pazardan yeşillik aldım biraz
yoruldum ama
kalçama ağrı girdi

Selam hanimlar nasilsiniz bakim
biz iyiyiz kizimla çok sükür
umarim sizde de bi yaramazlik yoktur
öptük hepiniziopuyorumnanaktan

selam kızlaropuyorumnanaktan

eda naren adanaya taşındı

ama geçenlerde ziyaretçi mesajı atmıştı sağolsun

aa öğlemiymişş saol canım Şeniz

niye burda kimse yok artık yaa
dimple son aylara giriyosun dimi cnm allah kolaylık verir inşallah
ya benimde cnm çok sıkkın istda komşumuz vardı oğlu arabayı sanayiya götürmüş orda bi demir fırlamış bogazına batmış çocugun orda ölmüş ya çok seviyodum kendisini daha 20 yaşında saygılı namazlı niyazlı bi çocuktu allahım ailesine sabır verir inşallah

Allah sabır versin ailesine.Allah rahmet eylesin:Saruboceq:

böyle iki kelimeyle devam edecek sanırsam

iyi günler kızlaaaar

hhehhhehehhe ıyı gecelerrr hanımlarr :)))))
kımseler yok mu yoksamm... ıkı kelıme edıp kacmısız hepımıssss :))))

ben bikaç kelime ediyim ozaman :)
annem rahatsızlandı tansiyonu çıktı bu sabah hastanelik oldu zaten hiçbi geldiğinden anlamıyorum saolsun akrabalar banadabanada diyip dururlar alıyımda annemi güngün gezme gezdireyim yapamam demzlerki kızına gelmişl kızınında bi çevresi var evi var torunu var am a bugün aldım saat1 de çıktık hastaneden götürdüm arkadaşıma çok eğlendi akşamda oğlumu aldıktan snra başka bi arkadaşıma yemege ailecek davetliydik oraya gittik yarında sabah hastaneye gidicez aama sonuçları dktora göstermek için iyi çıkar inşallah sonuçlar eskiden beri var zaten tansiyon ama bu aralar dahada çıkıyo

X