Elaziğ///23

bakalım resimlerine şebnem

aykız bizde aynı şekil pek denk gelemiyoruz

ramazan dolayısıyla bazen geceleri şebnemle karşılaşıyorum o kadar

aykızcım bende hankendiliyim dilek köyü var orda işte o köy bizim köyümüzdür :) bahçelievlerde oturuyorum cnm
ewt gecelri dimplecikle karşılaşıyoruz sende takıl
yarrrpakk dökümü nü izliyom

günaydınn elazığğğğ

gece kuşlarımız yatıyoo herhalllllyerimseniben

ayyy havalarda cok soğudu yaaa
akşamları ve geceleri inanılmaz soğukkk
üşütmüşümmmmmmmkafamçokkarıştı

yaz az oldu sankiiiiiiii yoksa banamı öğle geldi anlamadımmmmmmmmmmmmmm-tatlicadiarzu-

Merhabalaaarrr canlar....
Evet canım ya hakkaten cok soguk oluyor... Bırde benım burda fırtına gıbı esıyor,evde duvarda prizlerın yanlarından nasıl hava gelıyor anlatamam...Kışı hıc düşünemıyorum...

slm hatunlar naslsınız güzel dilekleriniz için allah razı olsun salı günü 4 te girdim ameliyata 40 dakka sürmüş anestezili oldu tüplerim açıkmış ama rahimde perde varmış oda bebeğin tutunmasına engelmiş aldı dr çok şükür atlattım iki delik açıldığı için dikişler ağrıyo ama ilaç kullanıyorum ağrı kesici ve antibiotik bebegime az daha yaklaştım inşşşş,herkese hayırlı günler olsun inşş

tekrar geçmiş olsun gökçerana

hadi artık ekşınlara hız verinde bu ay işlem tam olsun

yaa bizim ev tam anlamıyla soğumadı keşke biraz da bizim ev soğusa

slm hatunlar naslsınız güzel dilekleriniz için allah razı olsun salı günü 4 te girdim ameliyata 40 dakka sürmüş anestezili oldu tüplerim açıkmış ama rahimde perde varmış oda bebeğin tutunmasına engelmiş aldı dr çok şükür atlattım iki delik açıldığı için dikişler ağrıyo ama ilaç kullanıyorum ağrı kesici ve antibiotik bebegime az daha yaklaştım inşşşş,herkese hayırlı günler olsun inşş

slm canım... Allah yardımcın olsun,hayırlısı olsun canım ınsallah muradınıza erersınız... Bırgun ınsallah senınde mutlu haberlerını alacagız ümidini kaybetme...

kızlar slm nasılsınız
ben bugün okuldan sonnra saçlarımı kestirdim ilk defa bukadar kısa oldu
çok yakıştıgını söyledi herkes hatta görücü bilemm çıktı möyendis:)(mühendis bkn.kibarca:)
resmimi koycam bi ara bakın şimdi uzun saçlı halim var bakın kısa nasıl oldu

Bende pazar gunu kestırdım :) ınsan baslarda zorlanıyo ama sonradan rahatına alısıyor canısı...
Ama emınım kısa halınlede cokk guzel olmussundur tatlısım...

güle güle uzat şebnem bende kısa saç seviyorum banyodan sonra kuruması çabuk oluyo

Annem gelsin bende gitçem kuaföre arka kısa yanlar uzun modelinden

Slm kizlar nabersinizzemuszemus
Ay ben bugün uyku hapi yutmus gibiyim bi uyuku bi uyku anlatamam
bütün günüm yatmakla geçti valla basim da agriyo aman keyifsiz bi gün iste.

Sebnemcim saçlarini kesmissin artik resmini koyunca bakariz rahatlamisindir canim

benden kıskandın dimiiii

sen anladın benim öyle kestiriceğimi :)))))))))))

saolun kızlar allah razı olsun valla çalışmalara devam etcez bakalım bebek gelene kadar
şebocum saçlarını kestirmişsin güle güle uzat canım özebuşum send güle güle uzat valla benim saçlar ii deil yaa denemediğim kalmadı ama kalınlaşmıyo szim saç kalınlaşmasını sağladığını bildiğiniz bi yöntem varmı???????????????????
herkese hayırlı cumalar olsun
aykız sende hoşgeldin aramıza canım

X