Elaziğ///23

canım bu benim fikrim sadece ama bana kalırsa o adamı bidaha kabul etme.çünkü bi insan neyse odur değiştiremezsin.hele işin içine kabakuvvetde girmişse gerisi gelir.bir daha evlenmeyi düşünmezmisin.daha çok gençsin

:çiçek: kislar gununuz aydin olsun, hepinizi opuyorum bagrima basiyorum. :1hug:

selam, sılam kimsecikler yoh haralda..bıgsızyı beklemeyesin.sat 12den aşa kalkmi. nedisin iyisen..gurban.

samanyolu canimcim iyiyim gurban sen nasilsin. demek bigsize 12 den once kalkmaz hemi. vay tenbel vay,:smilewinkgrin: hade gel biraz bigin dedikodusunu edek

bebiş resmi komuş ay o ne öyle... bayıldım valla. allah onada nasip etsinde gidek sevek bari

insallah en kisa zamanda onunda bebisi olur, mersinde elazigli hemseriler varmi samanyolu

güzellik yazını okudum. neyazıkki bizim toplumda süregelen şiddeti kadınlar sineye çekiyo. tabi erkekte kasılıyor . seni tebrik ederim. cesaretli davranıp boşadıgın icin. ayaklarının üstünde durman onu deli ediyodur. en azından dayakla seni yola getirdigini düşünüyodu. bırak oglun 1gece kalsın. bi ömür şiddet ortamında baskıcı tutum icinde büyümesinden iyidir. sevdiginden degil sana yakın olabilmekten alıyodur çocunu zaten .bırak varsın 1gün kirli gezsin .sen ümidini yitirme .bol şanslar cnm.

ooo çok sılam .adım başı malatyadan diyarbakırdan elazızden karşılaşman mümkün. ama öskedim ben bacısı elazıgı be.. gidebilsem. herüf gelmiyo tek nasıl gitcen

sorma ya bende cok ozledim, sende bayagi olmus gitmeyeli melekete. insan bi ciktimi kolay kolay gidemiyor iste, ne yapalim saglik olsun.
guzellik icin yazdiklarina katiliyorum, oh olsun bole kocalara, simdi cocugunada hasret guzel bir yuvayada, elindekilerin kiymetini bilmesse bir erkek boyle hepsinden mahrum kalir. guzellik ne iyi yapmis universiteyede baslamis eski esi catliyordur hasetinden valla, sanirim yas farkida cokmus aralarinda, bi daha donupte ne yapsin yasi adamla dimi giz samanyolu

HADİ İLKİN HUYUNU SUYUNU BİLMİDİ AMA BİLE BİLE AYNI HATAYA BİDA DÜŞMESİN DERİM. zati adam sevdiginden ,çocuna düşkünlügünden degil onun gibi birini bulamıyacanı bildinden istiyodur yine..

oh olsun bölelerine..ibret olsun. şimdi şiddet yapamıyo erkeklini ispatlayamıyo ya ..dön der tabi. göz boyamaya çocuk sevgisi başlamış adamda. yalan. daha önce nerdeydin.çocuga oortamısundun

Ekrem Katı'nın "Elazığ Fıkraları" adlı kitabından satırlar...
Dilencinin biri farkında olmadan çok cimri bir Palu'lunun kapısını çalmış:
Tak tak
- Kim o?
- Allah rızası için bir parça ekmek verin
- Ekmek kalmadı.
- E biraz un verin
- Un dün bitti
- Elese bir bardak su ver...
- Sular kesik...
Dilenci bir an durmuş:
- Elese hadi gel beraber dilenek...

Elazığ TürküsüYöresi : ElazığDerleyen : Anonim Söz : Elaziz uzun çarşıDükkânlar karşı karşıSevmişim alacağımDosta, düşmana karşıElâziz altı kuyuUyu sevdiğim uyuŞu benim sevdiğiminŞekerden tatlı huyuElaziz de bir odaAy giriyor buludaKorkarım düşem ölemO yar beni unuda Al Elmayı Daldan AlYöresi : ElazığDerleyen : Vasfi Akyol Söz : Al elmayı daldan alDaldan alma benden alDuydum gelin olisinDur ben ölim ondan olUy Henno Henno HennoEller kınalı HennoGözler sürmeli HennoAl elma dört olaydıYiyene dert olaydıAl elmayı veren yarSözüne mert olaydıUy Henno Henno HennoEller kınalı HennoGözler sürmeli HennoElma versem almazsınSen almadan kanmazsınHangi bağın gülüsenKarlar yağsa solmazsınUy Henno Henno HennoEller kınalı HennoGözler sürmeli Henno

gız bıg ,sıla hemşolarım gadan olam.gız pazar pazar güldürdüz beni ...bıg saan öpücükler...şarkıya zaten mest oldum bişi demim..off burci burci kokti memleketüm.canlarım..

gızlar nere gittiz..sesiz neyim çıkmaz oldu ..ses verin ses..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…