Elaziğ///23

şurup gibiyim şurup turp gibiyim turp turp.gız altıma edecem şimdi:Roflol:eek: ne öyle ya

zati taktılar elazıglılara bacım üzülmeyesin sen.biz okudukya gerisini boşver. kıskananlar...

gız hele ogün saan eşim kolada didimya konu üstüne koni aciler icinden cıkamaz oldum. icmisen icme ne insanları yanliş doldurisin demi bıg

cola harammış konusu sıla.. dinin alet edilerek rekabet yapılmasına tepki virdim. eşim orda calışınca bildimi paylaşmak istediydim sadece aşırı tepkili olunuca ..işin icinden cıkamadım. dini alet etmeden zararlı şeyler hakkında bilgi verilsin dedim. sıla neyse ya herkeşin kendi seçimi sonucta..

samanyolu sana katılıyorum güzelim.birisi bişey atıyo ortaya diyerleri balıklama atlıyorlar.haklısın

bizim burdada gel bize katıl bize derler pandora..hoşgelmişsen nedisin,ne etmisin..hele di bakim..

bıg dedime pişman oldum valla ..başka şeyi öle diretmezler ya ..zararlı ise içme.. sanki zorlan veriyom..valla..

güzelliiiik al buda senin:mymeka: ay kıyamam sana:1hug: canım benim biz iyiyiz.samanyolunu biraz kızdırdılar o kadar.sen nasılsın

özgenderin yazdığı yazıdan dolayı.bide benim yazdığım elazığ fıkrasını çöpe atmışlar yanlış yere yazmışım diye.onun için

amaaan ne kafamıza takacaz tabiki boş varecez.bu sila niye heç ortalarda görinmi

canım benim ya:teselli: çok zordur bu senin için.sadece hafta sonlarımı kalıyor babasında

hadi ya çok kötü.için rahat oluyomu peki babasında olduğu zaman.eski eşinlen halen daha diyaloğun varmı

X