Elaziğ///23

özgülcüm 2 haftam kaldı canım tabiki ederim dua allahım sanada bir tane bebiş nasip eder inşallah en kısa zamanda bitanemmmmmm:Saruboceq:

hadi bakalım allah bi seste kurtarsın bacım seni inş sağlıkla kucakla:nazar: dua için saol allah razı olsun duaya ihtiyacım var canım inş bebişim olurda sıkıntım gider :Saruboceq:

ÖzgÜlcÜm rabbm sana en kısa zaman hayırlı bı evlat verır ınŞallah

naren buraya sadece yaĞmur yaĞdı

myflowers nasılsınız

konsere giden var mı gitmeyenler çok şey kaçırdı ayy harika geçti
narencim burda dolu yagmadı ama yagmur yagdı çok yagdı

ayyy evet konser nasıldı konser miydi yoksa kanser miydi ??

hihoyyyt

ewt ben gittim allahım harika geçti dedim ya gelmeyenler çok şey kaçırdı muhteşemdi
tarkana bukadar hayran deildim ama şimdi bitiyorum valla bide sahneye çok yakındık çok sempatikdi kaprisin ka yoktu ya yıldız tilbeye ne demeli bi ton kapris

kızlar 10 gun sonra artık ınternete gıremıycemmm komsumuzlar ortak baglanıyodukk kesılcek netımızz komsumuz tasınıyo esı polıs atamalrı gerceklestı hataya gıdıyolarr maleseff 100 sadece sızınle bhırlıkteyımmm ama msn de acıgımmm konusuruss yıne msn yede telden baglanıyomm :)) gorusmeyı jesmeyın haaa

myflowrs bişiler yapın başka ortak bulun

nettsiz olmaz yaaaa

ilişkiki kesmeyizde burada başka ama yaaaa

şebnem yağmur etkilemedimi biz çoluk çocuk gelemezdik canım bide satad olması benim hoşuma gitmedi
daha hoş bi ortam olsaydı keşke
hani bostancı gösteri merkezi tarzında

neyse iyi geçmesine sevindim elazığın imajı açısından

kızlar mrb nasılsınız
dimplecim saol canım inş olur benimde bebişim tez zamanda inşşşşşşşş
myfloversm başka hat yokmu yada tek kullanmayacakmısınız
ya şuu tarkan konserini kanal 23 ten izldim dün elazığ a geldim de tesadüfen ne güzel gemiş gidenler şanslı valla aslıda ben sevmem onu yaaa neyse
hadi ben kaçtım kib öptm sizi

mrb millet

ihşalalhh herkescikler iyiiidirrr
öpüyorum hepiniziopuyorumnanaktan

naber kızlar nası gidiyo

havada bi kapıyo bi açıyo ama yne baya sıcak

şebnem yağmur etkilemedimi biz çoluk çocuk gelemezdik canım bide satad olması benim hoşuma gitmedi
daha hoş bi ortam olsaydı keşke
hani bostancı gösteri merkezi tarzında

neyse iyi geçmesine sevindim elazığın imajı açısından

yooo yagmur etkilemedi zaten yıldız çıktıgında yagmur yagıyodu yarım saat felan yagmur yedik sonra bitti
vaalla stad çok iyi olmuştu bence biletlerin pahalı olması serseri grubunu etkiledi heralde onlar yoktu hep bizim arkadaş çevre miz vardı etrafta mesala .çok süperdi ya okadar etkilenmişim ki konserden mi desem tarkandan mı desem :)pazar gününden beri evde arabada tarkan dinliorum:) stadda elazıgın bostancı gösteri merkezi gibiydi o gece ışık efektleri felan yaaa ne biliyim çok eglenceli geçti işte

aslıda ben sevmem onu yaaa neyse

bende senin gibi diyodum gerçekten önceden pek tarkan dinlemezdim amaa bu kadar sempatik kaprizsiz olamaz konserden sonra bende artık bi tarkan hayranı oldum:)ya yıldızı görseydiniz kapris diz boyu

X