Elaziğ///23

herkese hayırlı günler
myfloversim geçmiş olsun datlum bide devlette yaptırdın galiba ama keşke özelleride araştırsaydınız neyse olan olmuş zatenbide dr a sünnet yaptırmaktansa sünnetçi bulun onlar daha tecrübeli bence

özgül23 aynen katılıyorum sana bende oğlumu dra sünnet ettirdim yavrum çok ağladı bir hafta sürdü iyileşmesi banada herkes dedi keşke sünnetçiye yaptırsaydın diye ama iş işten geçti artık

saolun tsk ederım kıslarr tosunumun durumu ıı ama bosuna yavrum okdar narkoz yedı ve 3 saat amelıyatta kaldıı megersem asagıya ındırelecek yumurtası yokmusss mr da gorulen yumurta deılde yumurtatnın sadece torbasıymıs bosduna yavrum okdar sancıyı narkozu ve okdar ıskenceyı cektııı doktorun umurundamıı o nakar cok amelıyat yapsa okdar cok paraaa kım kıme dum duma oglumun ne kdar agrı cektıgı onun umurundamı sankıı adama dedıkkı zaqten amelıyat olucak olmusken baska bıkez daha anestezı almasın ıkı bır arada cıksın sunnet te yapın dedık tammm dedı neyse cocuk cıktı ne sunnetını yapmıslşar nede amelıyatta basarılı oılmuslarr dıkıs atıslarını bır gorsenızz oglumaa acırsınız ıcınız parcalanırr bu devletınn bu seklde somuru yapan ınsanlarını doktorlarını kınıyorumm

canım cok zor şeyler geçirmişsin.Allah tekrar şifa versinn.:Saruboceq:

herkese hayırlı günler
myfloversim geçmiş olsun datlum bide devlette yaptırdın galiba ama keşke özelleride araştırsaydınız neyse olan olmuş zatenbide dr a sünnet yaptırmaktansa sünnetçi bulun onlar daha tecrübeli bence

hayır canım ozel yaptırdık ucretlı profosor yaptı sozde cocuk cerahısı prof doktor ahmat kazez amaaa dedıgım gıbı oglumm bos yere mahvolduu

canım doğru diyosun onların umrundamı

hem yavrun hem sen nasıl acı çektiniz kim bilir

ağrı kesicilerin faydası oluyordur inşallah

hayır canım ozel yaptırdık ucretlı profosor yaptı sozde cocuk cerahısı prof doktor ahmat kazez amaaa dedıgım gıbı oglumm bos yere mahvolduu

canım bende kınıyorum bu dr.
sonuçta bizide uyardığın için saol
bennim de bi oğlumm artık daha dikkatli olurum.

myflowers canım cokkk gecmiş olsun canım yaaa.. cok üzüldüm ınsallah en kısa zamnda ıyı olur oğluşunn....üzme kendını sende olur mu?

herkese merhaba hanımlarrr....

slm kızlar
myfloversm ii dr var kötü dr var sen kötüsüne rrastlamışsn şns erken iğleşr oğlun canm
minnoşum ablamn oğlununda sünneti sorunlydu iltihap vardı dr yapamadı sünnetci yaptı ondan dedm bende canm neyse kimsede yok bende kaçtım byyyy

elazığlı bayanlar sizin çiğköftenize bayılıyoruz gerçekten çok güzel oluyo hele acısı dahada güzel oluyo ama bi sorum olacak sizlere emzirirken yediniz mi hiç... yada yense bişey olur mu tecrübelerinizi bekliyorum

minnoşum ben hamilelik boyunca yemedim ahhh nasıl içimde kaldı bilsen :KK43:( ama emzirirken nasıl olur bilemem:uhm:

ilk hamileliğimde aşırı midem bulanıyodu yemeklerden sadece çiğköfte yedim

emzirirkende çok acılı yeme kimyonu bol sep (kimyon sancıyı acaip alıyo ben normal yemeğimede sepiyodum)
üzerine rezene anason çayı iç hiç bişi olmaz

tesekur edwerım kızlarr hepınızeee ılgınızz benı mutlu ettı uyardım umarım sızde benım dustugum hataya dusmnessınız yada rabbım kımseyı boyle kısıleerın elıne bırakmasın tekrar saolunn hoscakalınnn opuytorum hepınızı

naren ve dimple çok teşekür ederim cevaplarınız için gönül rahatlığıyla yiyebilirim sağolun

mrb kızlar hepinize hayırlı cumalar diliyorum inş dilekleriniz dualarınız kabul olur

myflowers geçmi,ş lsun canım allah bidaha yaşatmasın

kıslarrrrrrrrr nabersinizzzzzzzz hiç kimseden ses çıkmıyo buluşma adına ben sizleri çok merak ediyorum ya niye kimse bişey yapmıyo ortaya attım ama gerisi gelmedi

napisiz kızlar ne edisiz

bu gün kuranımı hatim ettim

dualar ettik

Allah hepimizin duasını kabul etsin

myflowers geçmi,ş lsun canım allah bidaha yaşatmasın

kıslarrrrrrrrr nabersinizzzzzzzz hiç kimseden ses çıkmıyo buluşma adına ben sizleri çok merak ediyorum ya niye kimse bişey yapmıyo ortaya attım ama gerisi gelmedi

tsk ederım canım

herkese mrb kızlar hayırlı günler hepnize
dimplecim ağzına saplık bacım kız bide sen bana dua et olurmu hamişlerin duası kabul olur benimde bi bebeğim olsun canım dua et bana öptm

kızlarrr buraya nasıl dolu yağıyor görmeniz lazım kar gibi oldu heryer seller bir yandan akıyor elazığ nasıl ??

özgülcüm 2 haftam kaldı canım tabiki ederim dua allahım sanada bir tane bebiş nasip eder inşallah en kısa zamanda bitanemmmmmm:Saruboceq:

X