Göz Makyajı Ela gözler için hangi renkler uygundur?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

busu1907

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2011
459
2
selamm kızlarrr :) benim gözlerr ela yani tabi sürekli değişiyo bazen yeşil bazen daha kahverengii bazende içi kahverengi kenarı yeşil olabiliyoo:) sizce hangi renkler bana daha uygundur? kalem, rimel, far kombinasyonunu nasıl sağlarım... objektif gözlerden yardıma ihtiyacım varr

Eklentiler

• $PIC_2967.JPG
    111,9 KB · Görüntüleme: 217

siyah

Ela gözlerin şansı, her renk makyajın yakışmasıdır çünkü elanın içinde hemen her renk var.

bncede siyah güzel oluyor. kahverengi belli eder diyorlar ama kahve kalem insanı yorgun gösteriyo.

Benimde göz rengim ela ve içinde yeşil çizgiler var lorealin far paletini almıştım ela gözler için çıkarttığı. Altın rengi, kahve rengi ve bakır tonları var pırıltılı. Sanki gözlerimin rengi daha da belirginleşiyor gibi geliyor sürünce bana :115:

kahverengi tonları buğulu gösteriyo çok güzel oluyo.kahverengi veya altın rengi far,lacivert kalem etrafa çok hoş oluyo.lacivertle siyah kalem süper oluyo ela göze hemde byaz tenliymişin çok daha güzel olur allıkla falan.

Son düzenleme:
Kesinlikle kahveeee...
Islak bir görünüm veriyor gözlere, eğer göz içine de kahverengi bir kalem sürülürse.

Benim gözlerim de ela, harika oluyor öyle yapınca.
Ama göz kapağımın üstüne siyah kalem ya da eyeliner çekerim, ondan sonra kahverengi far kullanırım.
Göz kaleminin rengi de açık kahve olmalı bence, çünkü koyu kahve bir kalem siyah gibi duruyor.

Bu arada fotoğrafını şimdi gördüm, sürdüğün renk hiç olmamış bence.
Ela gözlere öyle cafcaflı renkleri yakıştırmıyorum ben. Rengini kapatıyor sanki gözlerin.

Ben haftasonu çok yakın arkadaşımın nişanına davetliyim (evde olacak) siyah etek ceket giyeceğim, sütlü kahve tonlarında saten bir gömlekle takımladım. Makyaj konusunda acemiyim gözlerim ela kahve yapsam boğar mı acaba? Siyah olsa; takım siyah, göz siyah o da olmaz gibi geldi. Fikir vermenizi rica edebilir miyim? :18: :78:

bende ela gözlüyüm ve kesinlikle kahve rengi sürmelisin derim gözlerimi çok seviyorum.önceleri siyah kalem kullanırdım ama artık kahve rengi farı kalem sürer gibi sürüyorum herkes çok beeğeniyor.resim eklmeyi bilmiyorum yoksa gözlerimi eklerdim

Peceli, çok teşekkür ederim dikkate alıp cevap verdiğin için. :78: Bana da en güzeli o gibi geliyordu, onayladığın için sağol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…