El terlemesine neriniz ne olur?

eda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2009
2.170
16
merhaba arkadaşlar,

Bende aşırı derecede el ve ayak terlemesi var.testeron diye bir su duymuştum acaba kullanan varmı tavsiye edermisiniz?

merhaba
çok yakın arkadaşım bugün istanbulda yüz terlemesi için amalıyat oluyo
ets yöntemi diye bişe koltuk altından girip klips takılıyo fiyatı 1600 1200 arası
istadiğin zaman klipsi çıkarabiliyomuşsun
%95 sonuç veriyomuş
ayak zormuş ama el yüz koltuk altı kolay
internetten bulabilirsin
kolay gelsin

arkadaşlar aynı dertten bende muzdaripim denemediğim yöntem kalmadı hiç bir işe yaramadı gemlerde ameliyaı taktım kafama ve 1 hafta boyunca girmediğim site okumadığım yorum kalmadı sonuç ne derseniz bana göre fiyasko

ameliyattan kısaca bahsedeyim

ameliyat koltuk altından girilip terbezlerine giden sinirlere ya klips takılıyor yada kesiliyor fakat yan etkisi beni vazgeçirdi ameliyattan sonra refleks terleme diye bi olay var ellerden ve ayaklardan çıkamayan ter göğüs sırt ve kalcadan oldukça fazla çıkıyormuş birçok ameliyat olanın derdi sürekli kıyafet değiştirmeleri gerisini siz düşünün artık

terden kurtulmanın bi çözümü yok bu olay bizde ömürlük terlemeyle yaşamayı öğrenin şu anda tuttuğum mause bile ter içinde boğuldu mafoldumben

aynı dertten bende de var el ve ayaklarım aşırı dercede terliyor yaz aylarında sıcaklarda.Bıktım bende sosyal hayatı çok etkiliyor gerçekten, ben tereson diye ilaç dumuştum onu denemeyi düşünüyorum bakalım

bende de aynı sorun var ya el, yüz ve koltuk altı. dışarı çıktığımda kollarımı kaldırmamak için dikkat ediyrm. terim gözükmesin diye. ellerimde çok terliyor. yüzümde aynı şekilde. selpaksız dışarı çıkmam. yüzümü silmeden olmuyor, kendim rahatsız oluyrm. görüntüden başkaları da rahatsz olmasın. çözüm önerisi var mı?

el terlemesi için bnm bir arkadaşım el botoksu yaptırmışdı

ya üzülerek söylüyorum ki sanrım çözümü yok ben de 1 sene önce doktora gittim el ve ayak terlemesinden hormonlarda bir sorun çıkmayınca sempatik sinir sistemimin çok çalıştığını düzeltmek için ameliyat gerektiğini fakat bunun için değmeyeceğini söylediler.çok kötü bir durum hepinizi çok iyi anlıyorum insan tokalaşmak bile istemiyor kaldı ki açık ayakkabı giyeyim...evde bile çoraplıyımdır hep düşünün ki o kadar rahatsız oluyorum çözümünü araştırmaya devam ediyorum bir şeyler bulursam size de haber veririm

Benimde el ve ayağım çok terLer hatta sınav kağıdım filan terlemekten sırısıkLam ısLanır :roflol:
Bende tiroit hastalığı var şuan onun için tedavi görüyorum zemuszemus
Sanırım ondan kaynakLanıyor terLeme
Tiroit hormonunuzu öLçtürün derim beLki iLaçLa geçer eğer tiroit hastasıysanız opuyorumnanaktan yaDa genetiktir
Ama ben ayak için değiL de eLLer terleyince ya yıkıyor yada üflüyorum hareket ettiriyorum anca öyle kuruyor sengözlerimebaksanab sonRa yine terliyor tabi :bbo:

terlemeyı genelde drlar ıyı dıyor asıl terlememek kotu dıyorlar ben hıc terlemıyorum mesela
ama esım cok terler
eller ıcın bısey dıyemem ama ayak terlemesını azaltan bı ayakkabı tabanlıgı var sahı ..comdan alıyor adını tam yazamam reklama gırmesın
özellıkle ayak terlemsının yol actıgı kokuyu yok edıyor hemde tamamen
onu onerebılırım eger koku varsa ayaklarınızda
koku gıderen tabanlık dıye yazarsanız cıkar ama bulamassanız esıme sorar soylerım szıe ozelden
sevgıler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…