EL- Basıt 🔹

Ismim Sahire Gökçe. Duam borçlarımi tez zamanda ödeyebilmek. Bir de davamda karşı taraftan haklarımı alabilmek

merve 73 adet
Duasi
: Evlat sahibi olmaya layık olmak ve aile huzurumun bozulmaması.

KurkmantoluS 73 adet ?
Kara_gozlum 73 adet ?
15yusra11 73 adet ?
Monica Bellucci 73 adet ?
Umut_2019 73 adet (Sahire Gökçe)
Duasi:
Duam borçlarımi tez zamanda ödeyebilmek. Bir de davamda karşı taraftan haklarımı alabilmek
H M
73 adet ( Hatice )
Duasi:
Hayirlisiyla gönlümdeki isteklerimin sonuclanmasi.

kisaca dua ozetlerinizi ve ismini bekliyorum.
hergün listedeki herkese El-Basıt c.c esmasi okunacak insallah.

Okundu

Bacım senden baslasaydık ya. bir de ne kadar sırlı bir bağyansınız. Gönlünüzdeki isteklerinizi merak ettik.

Dur kiz :)) dualar yazilsaydi insallah.
Hepsine okudunmu masallah.
Hadi sende ozetle duani da yazayim listeye canim niyetine gore edilsin insallah bende var dualarinjz ama ben ozetlemek istemedim.
Bir dakika şimdi herkesemi tek merveyemi okunacak

Bacım senden baslasaydık ya. bir de ne kadar sırlı bir bağyansınız. Gönlünüzdeki isteklerinizi merak ettik.
Karisik gönlüm bebekmi omu bumu derkene bende Rabbim sen biliyorsun diyip cikiyorum isin icinden nabayim. yok sira onemli degil. Hepimize okuyacaģiz ya 24 saatte.
Toplam 511 günde okunmus olucak listedeki herkrse okursak.

Hayırlı ve tez zamanda sağlıklı bir evladımın olması Eşimle mutlu huzurlu muhabbetli evliliğimin devamı ailemin kardeşlerimin eşimin ve sevdiklerimin sağlığı. Kötü insanların şerrinden Rabbimin koruması. Kalbimin temizliği. İçin inşallah ay daha da var aslında da neyse uzatmayım

Kizlar simdi ben mesela bugun diyelim listedkilerin hepsine karsiliginda yazdigi kadar okuyacacaģim. Kendimede dahil.
Yani 73×7=511 tane esma oluyor. Yani hergun liste yapmayacagimiz birbirimize okuyacaģiz.
Daha sonra esma degistirebiliriz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…