EL- Basıt 🔹

@Mmmmmerveeeee 73 adet
Duasi: Evlat sahibi olmaya layık olmak ve aile huzurumun bozulmaması.

Kara_gozlum (Rumeysa) 73 adet
niyetim oncelikle saglik huzur bereket sonrada hayirli saglikli hayirli evlat nasip olsun insallah

KurkmantoluS 73 adet (serife)
Duasi: Hayırlı ve tez zamanda sağlıklı bir evladımın olması,Eşimle mutlu huzurlu muhabbetli evliliğimin devamı.ailemin kardeşlerimin eşimin ve sevdiklerimin sağlığı. Kötü insanların şerrinden Rabbimin koruması. Kalbimin temizliği.

15yusra11 (zehra) 73 adet
Duasi: Hayırlısıyla tez zamanda gebe kalıp sağlıkla gebeliğin devam etmesi nasip olsun insAllah. Yuvamızın huzuru bozulmasın, sağlığımızdan olmayalım, kimseye muhtaç olmayalım insAllah

@ZeyNOS (Zeynep henna) 73 adet
Duasi: Gönlundeki isteklerinin hayirlisiyla gercekleşmesi..Dunyada ve ahirette afiyet ver Rabbim

Umut_2019 73 adet (Sahire Gökçe)
Duasi: Duam borçlarımi tez zamanda ödeyebilmek. Bir de davamda karşı taraftan haklarımı alabilmek

H M 73 adet ( Hatice )
Duasi: Hayirlisiyla gönlümden gecenleri hayirli eyle..Dunyada ve ahirette afiyet ver Rabbim

Namaria (Almila) 73 adet
Duam Rabbim Leyla kızı Almıla'nın eviyle ilgili sıkıntılarının tez zamanda açılmasını nasip eyle Borçlarından bir an önce kurtulmasını ve dünyada ahirette afiyette olmasını nasib eyle burda dua ettiğimiz tüm arkadaşlarımın da dualarını hayırlısı ile nasip eyle amin amin amin Elhamdülillahi Rabbil Alemin

hasbeee 73 adet (hasibe)
Duasi: Bizleri bağışladığın kullarından eyle Ya Rabbim. Evimin huzuru bereketi imanı daim olsun. Evladımın hayırlı sağlıklı imanlı ömrü olsun ve hayırlısıyla 2. evladım olsun istiyorum Allah'ım kabul eyle dualarımızı(Amin)

kunfeyekun__ (Kadriye ) 73 adet
duasi: Hayirli saģlikli evladinin olmasi..

Ondokuzdokuzondokuz (meltem) 73 adet
Duasi: Allahim eşime yeni iş kapilar aç ve işini gucünü rast getir insallah

Herkese 73 şer tane okunucak
toplam 803 tane 23:00 e kadar.Toplu şekilde okuyacağiz 1 gunde herkese okunmuş olucak insallah.
Eģer yetiştiremesseniz 2.nci güne tamamlayabilirsiniz.
15 gün boyunca El-Basıt c.c esmasini çekeceģiz.. Rabbim guzel isimleriyle tecelli etsin tüm Müslümanlarin sıkıntılarina..

hepimiz her günü okunduğunda o tarihe tik koyacaģim.

07.03.2020 ✔
08.03.2020 ✔
09.03.2020 ✔
10.03.2020✔
11.03.2020✔
12.03.2020✔
13.03.2020✔
14.03.2020✔
15.03.2020✔
16.03.2020
17.03.2020
18.03.2020

Umut_2019 sende okudun 18ne kadar ama canim ben okuyavagm sana yinede :)
Hiç sorun degil kuzum. Helâli hoş olsun hepinize. Ben her şeye uyarım hiç sorun değil. Bunda da var bir hayır. Rabbim belki başka bir şey nasip edecek. Seni yoracak ise geliştiremezsen hiç problem değil.

Hiç sorun degil kuzum. Helâli hoş olsun hepinize. Ben her şeye uyarım hiç sorun değil. Bunda da var bir hayır. Rabbim belki başka bir şey nasip edecek. Seni yoracak ise geliştiremezsen hiç problem değil.
Yok ben hic yorulmuyorum girer dua ederim surekli :)genel olarak soyledm canim

Kizlar 17 mart carsamba aksami icin aksam namazindan sonra dikkatli olmamiz yani dua etmemiz tavsiye ediliyor
Zikir lerimiz dualarimizi eksik etmeyelim
Muminin silahi dua.. zahiri tedbirimizi almiş olalim insallah.

Kizlar 17 mart carsamba aksami icin aksam namazindan sonra dikkatli olmamiz yani dua etmemiz tavsiye ediliyor
Zikir lerimiz dualarimizi eksik etmeyelim
Muminin silahi dua.. zahiri tedbirimizi almiş olalim insallah.
Hastalıklar için mi balım. Neden çarşamba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…