"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

daha 6 gün varmış çıkması zor zaten.beklemek sabretmek zor biliyorum ama en iyisi gününü beklemek.

günaydın kızlar...sonunda 3 gün geçikmeyle benim kırmızılar geldi...umut kasım ayına kaldı

inş batı geçmeyen arkadaşların yüzü güler bu ay....

Sağol canım.Herşeyin hayırlısı.İnş kasım ayı hayırlı olur senin için.

Canım bence daha testte pozitif çıkması için erken ancak kanda çıkabilir.Sen adet gününü bekle bnce en erken 1-2 gün önceden çıkar.

kızlar çok üzgünüm kırmızılar geldi zaten umudum yoktu ama insan ister istemez üzülüyor. ama ekimde sizlerleyim yine yeni batım 30 ekim.

Daha yeni gördüm canım.Bende üzüldüm.Neyse ki ekim senin için daha bitmemiş.Belki kapanışı yaparsın hamiş olarak

arkadaşlar bugun adetimin 18.günü hergün ovulasyon testi yapıyorum ve hala negatif. c çizgiisi t den daha koyu çıkıyor.5 dakka falan bekleyincede ikisi birden iyice koyulaşıyor.yani c çizgisi yine daha koyu tabi.acaba hiç pozitifi göremeyecekmiyim? böyle olanınız varmı aranızda.

geçen ayda adetime çok az kalmıştı.testler kargoyla geldi.artık bi anlamı yok ama bi tanesini bir deneyeyim dedim.yaptım pozitif çıktı.arkasından tuvalete girdimki adet olmuşum.amaan anlamadım ben bu ovulasyon testini ya

Merhaba kızlar, bende sizin gibi ekim ayından umutluyum. İnşallah bu ay olur bi şeyler.

Canım o testleri bende anlamadım.benim ki de gittikçe koyulaştı( ama birbirine eşit değildi yinede) sonra silikleşti.Doktora gittiğimde hala çatlamamıştı.Yine testler silik malasef koyulaşma yok.doktora göre 8-9-10 ovulasyon tarihlerim bakalım koyulaşacak mı.

Benim de bat 23 canım.İnş birlikte hamiş haberi verebiliriz hayırlısıyla...

aaa çok sevindim, şansa bak :) ben şimdi ilaç kullanıyorum yumurtalıklaım için, bu seferde olmazsa aşılama yöntemini denicez ve çok korkuyorum.

Kızlar benim adetime 6 gün kaldı ama idrarımda koyuluk başladı çok nadir koku oluyor. sol tarafımda ağrı yokta sanki damarım tutuluyormuş gibi bir his var. bide dün araştırırken okudum idrarda tortu oluyormuş az önce onu denedim pet şişede içinde beyaz küçük parçalar vardı sizce bu ay olmuş olabilir mi ?

inş canım.aşılamadan sonuç alırsın.

ama belirtilerim başladı ya çok üzgünüm bilmiyorum böle olan varmı varsa yazsın lütfen göğüslerim adetten 1 hafta 10 gün önce şişer ve acırdı şimdi yine başladı hem şiş hem acıyo aşılama tutmadı sanki ama ümit işte belirtileri tek tek yazacağım allahım herkese nasip etsin bu duyguyu

reglime 5 gün var test silik çizgi çıktııııııııııııııııı hamile miyim?????

adetime 1 gün varken idrar testi yaptım silik çıktı tekrar yaptım tekrar silik çıktı.sonra aynı gün betahcg yaptrdım 52 küsür çıktı.2 gün snra yani dün 15o küsür çıktı.çok şükür Allah herkese nasiop eder.artışımda inş devam eder çok mutluyum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…