"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

kızlar ben dün akşam test yaptım negatif çıktı yarında kırmızılar gelir galiba.

.. Beni de eklermisiniz. 7 Ekim :S

.. Benim kırmızı başlıklı kız alarm vermeye başladı galiba :S
.. Kasıklarımda sinek ısırığı gibi birşey oluyo. Sabah uyandığından beri midem ekşiyo gibi. Göğüslerim ağrıyo. Bu ay yine kötü geçicek galiba. Bu ay artık midemi bile etkilediğine göre :S

kızlar ben eylül 16da adet oldum 5 gün klomen kullandım günde 2 tane sonra doktor kontrolüne gittim sol yumurtalıgımda 5 tane yumurtam oluşmuş boyutlarını söylemedi hemen doktor ovitrelle vurdu göbegimden yani ayın 27sinde ovitrelle vurulmuş oldum ne zaman test yapıyım gögüslerimde hafif dolgunluk karnımdada aşırı şişkinlik var kanda cıkar mı şimdi test yapsam?

bu arada 16 aylık evliyim ama geçen ay korunmayı bıraktık oyle genel kontrol için doktora gittim ama hemen klomen ovitrelle verdi ilk tedavim

Benide ekler misinpopp 12 ekimde bat im.kizlar doktora akintinin bir hamilelik belirtisi olup olmadigi sordum yok oyle birsey dedi akintin olaursada suyun icine az sirke damlat yika dedi cunku insan florasi asidikve sen sirkeli su yikadiginda ordaki tum pisligi atar tertemiz olur.ama tabi mantar vb gibi bakteri gibi akinti oldugunda yapabilirsiniz.seffaf yapiskan akinti normaldir dedi.ben sirkeli su ile yikadiktan sonra akintim gelmedigini soyledim temizlenmis o zaman dedi.bana koca kari ilaci muamelesi yapan arkadaslarim 3 kadin dogumcunun 3 de ayni seyi soyledi pendik bolge hastanesi kadin dogumcu mustafa ozbek gata ve capada egitim almis bir doktor isterseniz kendisine sorabilirsiniz.

canım test için daha erken kanda da yanılabilirsin ovitrellanın etkisi hala geçmemişti. iğneden 13-14 gün sonra en erken sonuç alabilirsin inşallah gelmiştir bebişin

bu arada 16 aylık evliyim ama geçen ay korunmayı bıraktık oyle genel kontrol için doktora gittim ama hemen klomen ovitrelle verdi ilk tedavim

canım korunmayı bıraktın yani bu ilk ayın ilk denemen neden hemen klomen verdiiki sormadın mı doktora ya da doktor senin 16 aydır denedin mi diye düşündü... önce kendiniz deneseydiniz öyle hemen ilaç almasaydın

yok söyledim ilk denememiz oldugunu tanıdık zaten doktor babamın arkadaşı bayagıda ilgilendi sagolsun bilemedimki yumurtlama problemim var diyemi acaba hemen tedaviye geçti hani zaten yumurtlayamıyomuşum beklemiyim diye:S

hıımmm yumurtlamama sorunu varsa o zaman ondan başlamıştır... canım ben 14 aylık evliyim hiç korunmadım olmadı 3 aydır doktora gidiyorum tüm testleri yaptık eşimde hiç sorun yok bende yumurta tembelliği var ben bu ay 3. kez klomen kullandım yarın bat bekliyorum inşallah bu sefer olmuştur bebiş gelmiştir

inş gelir bebişin bir an önce..yumurtan oluşuyomu klomenden sonra çatlatma ignesi vurmuyosun sanırım sen

inş gelir bebişin bir an önce..yumurtan oluşuyomu klomenden sonra çatlatma ignesi vurmuyosun sanırım sen

ilk ay çok güzel oluştu iğne oldum. ikinci ay daha geç büyüdü iğne oldum ama bu ay çok az bi de geç gelişti doktor iğne vurmayalım dedi şimdi öyle umutsuz umutsuz bekliyorum rabbim verirse gelir inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…