"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

inşallah... canım yapmak istemedim... ümitlenmesem bile çok üzülüyorum sonra... vakti saati gelince olucak biliyorum ama üzülüyorum işte...

hayırlısı olsun canım.bel ağrın nasıl keskinmi oluyo

ben yatıyorum arkadaşlar yarın iş var...Allahım en kısa zamanda hepimizin kucağını bebişlerle doldurur inşallah(Amin)...
herkese iyi geceler...

kızlar benide alın aranıza,bende buay bebiş çalışmalarına başladım..
8 ekimde adet oldum, dün ve bugün birlikte oldum,şimdi bi gün ara vercem 18inde tekrar bi deneme,çok heyecanlıyım nolcak acabaaa :)))

hayırlısı olsun inş güzel haberler gelir, benimde bat bugün hala birşey yok inşallahta gelmez:) bende heyecanlanmaya başladım. bat a bir hafta kala evde test yaptığımda negatifti ama umudumu kaybetmedim erken diye ve sabırla bekliyorum güzel haberleri

canım benim inşallah 30 ekimide senin için kutlarız aslında bende bebek var diye düşünüyorum bugün 3.gün 16sında acık ayıp olcak ama vajina girişine elledim çok yumuşaktı :)))))))) cildim 5 gündür yağsız ve porselen bebek gibi görünüyo mağlum 25 yaşı geçtimde ince çizgilerim çok gergin yüzümde kasıklarda ağrı oluyo gebelikte ama benim her ağrıdığında korkuyorum regl olucam diye hep ağrılı olur bende kan ağrıyla beraber gelir ağrı kesici içince ağrı da geçiyo ama kanama olmuyo inekler yaklaşık 900 metre uzaktalar ama ben her camı açınca sanki yanımdalar gibi oluyo :)))) birde benim doktorum hamileyken çok bulantım var dediğinde bana çok güzel:))))) biz bu belirtiyle bebeğin sağlıklı olduğunu anlıyoruz demişti çok enteresan bişey. bende senin bu ay olur diye düşünüyorum hayırlısıyla olur inşallah ama bu ay yoksa bile kasımda kesin var

canımmm inşallah hamilesin perşembe de gelmezse kırmızılar hemen bir test yappp....üstüne görme olabilirr kırmızı kırmızı değilde koyu gelip kesilmişse devamı gelmiyorsaa bu iyiye işaret....hadii hayırlısı artık...

hoş geldin canım hepimiz çok heyecanlıyızzz zaten...hele bennn:)benim de ilk ayımmm bebiş içinn...hep bir umut var içimde...inşallahh gelir bebeklerimiz çok bekletmedennn..

bu anlattıklarıınnn çok güzelll hamilesiiinnn bence de ama tabiii 3 gün geçtii testte çıkması lazım silik de olsa ya da kan tahlili yaptır ...kesin kesinn hamileyim diyee sevinn:)

Bende ekime kaldım şimdilik inşallah tutar :) 2. ayım olacak bebek düşünme de.. Kızlar yumurtama zamanınızı sizler de adetin başlamasından sonraki 10. günden başlayıp 10 gün sayarak mı ayarlıyorsunuz sizde?

arkadaşlar ben de aranıza katılmak istedim, bahardan beri istiyoruz. haziranda bir boş gebelik yaşadım, kürtaj oldum. doktorum 3 ay bekle dedi. tekrar başladık bu ay. son adet tarihim 29 eylül, yaklaşık 10 günüm varbir sonraki adetime. ama dünden beri belimde ağrı var, bir de kasıklarımda bir ağırlık hissi var. hamilelik şansım var mı sizce?
bir de şunu sorucam, göğüsler ilk ne zaman belirti vermeye başlıyormuş? adet günü gelmeden diye duydum ama... en kesin gebelik belirtisi göğüs uçlarındaki hassasiyetmiş. lütfen sorularıma cevap yazın, düşünmekten çıldıracağım(

beni de aranıza alırsanız sevinirim, yukarıda yazmıştım durumumu. bat:28 ekim:))

canım beniiimm...öyle çok bunaltma kendinii...bunaltacak bir durum yok çok şükürr...ben de temmuzda bir kürtaj yaşadım şimdii çalışmalara başladık...3 ay demişti doktor 2 ay bekleyebildim ancak seni çok iyi anlıyorum böyle bir şey yaşayıncaa insan çok hassas oluyoo.şimdi o yarım kalmışlık yüzünden mii deli gibi istiyorum başka hiç bir şey düşünemiyorum ...benim ilk gebeliğimdii ama hiç bir belirti vermemiştii adetim geçmişti ama geçikti diyordum hamile olsam az da olsa bi belirti olurdu diyordum.göğsümde hassasiyet falan olmamıştı yanii...sonra test yaptım pozitifi gördüm..bazıları belirtiler yaşıyor iştee...inş sen de hamilesindir hemen hemen aynı zamanlar da adetimiz
benim de 30 ekimm...hayırlısı artık

tatlım benim daha ilk ayım 2 günde bir ilişki... 10.gününden sora 6-7 gün daha dikkatlii daha özenlii davrandım hemen kalkmadım..azcık dinlendim..ama birkaç ay tutmazsa şu testlerden alacam...çünkü galiba bizim düşündüğümüz gibi değil farklı günlerde de oluyo yumurtlama...

bu anlattıklarıınnn çok güzelll hamilesiiinnn bence de ama tabiii 3 gün geçtii testte çıkması lazım silik de olsa ya da kan tahlili yaptır ...kesin kesinn hamileyim diyee sevinn:)

ağlamak istiyorum ağlamak istiyorum sabah test yaptım hemen 2. çizgi çıktı şimdi kan geliyo bune yaaa bune

havam söndü kırmızı kartı gördüm oyun dışıyım

aaaaaaaaaaaaaaa offf yaaa baya baya geldi mi kırmızılarrr ama o 2 .silik çizgi de neydiii....acaba tuttu da sonra tutunamadı mı...oluyomuşşş öylee hiç farketmeden böyle adetle atılıyomuşş tutunamayan bebeler...çok üzüldüm yaaa inanmıştım bebişinin olduğuna kısmet kasıma yaa....hayal kırıklığıı olmuştur ama üzme canını...

çok kötü oldum bugün test leri yine 2 tane aldım farklı markalarda 2side hemen çıktı ağusto ayında yine aynı şeyi yaşamıştım niye benim bebeklerim durdukları yerde durmuyo yani bu 5.bebekmi oluyo yazıkya onlarada banada kasıma kadar bunun nedenini öğrenmem lazım

Son düzenleme:

bencede güzel bi doktora gidip gerekli ne varsa yaptır canım...sanada yazık psikolojik olarak insanı çok yıpratıyor bu tarz durumlar... :2:

bencede güzel bi doktora gidip gerekli ne varsa yaptır canım...sanada yazık psikolojik olarak insanı çok yıpratıyor bu tarz durumlar... :2:

ya valla şimdi ne diycemi kendimi nasıl teselli etçemi bilemedim kasımda inşallah yapıcam taktım ben bu meseleyi kafama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…