Gebeliğe Hazırlık Ekim-Kasım-Aralık ayında Hamile Kalmak isteyenler...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim bat dündü ama hala gelen giden yok belirtide yok. Sadece 10 gündür sol kasık ağrım geçmedi şuan sadece hareket ettikçe battığını hissediyorum daha önce sürekli batıyordu. Karnımın altı hala şiş elimle bariz hissediyorum. 4 gün önce kan verdim negatifti, adet olursam bu kasık ağrıları neyin nesidir diye düşünmeye başlayacam, doktor kontrolünde yumurta takibi yapıldı kist vs hiçbişey yoktu, 1 haftada kist oluşur mu onu da bilmiyorum. Beklemedeyim bakalım gelcek mi kırmızılar...
Canim ben 1 yıldır hic gecmeyen bir kaşık agrisi,batma yanma yasiyorum
Regl günlerimde dahada artıyor bu durum.ama 2 kez doktora gittim kesin kist var diye kistte yokmuş,dahiliyeye gittim ordada bulamadılar sebebini.yani kist olsada sebepsiz ağrı olabiliyor regl olsanda korkma kist diye

Kizlar lutfen bana akil verin bundan hemen hemen 6 gun once yumurtlamam olmustu ovulasyon testi kipkirmiziydi degerlendirmistik bugun simdi adete 9 gunum var tekrar ovulasyon testi yaptm cok koyunun hafif acigi cizgi cikio bu nedir dha 9 gunum var
Canim aynisi basima geldi kipkirmizidan 6-7gun sonra tekrar koyu cift cizgi cikti ama adet oldum malesef.

İnsallah canim. Bende ne umutlanmistim burda adete yakin ovu testiyle hamilelik ogrenenler olunca cok arastirmistim ama adete bir iki gun varken kopkoyu cikarsa hamilelik sayiliyormus. Benimki fos cikti insallah seninki gebeliktendir
Insallah cnm bnm

Şuan hamile olan arkadaşlar hamile olduğunuzu ogrenmeden önce bat a 10 gün varken yada batı beklerken yüzünde sivilce gören oldu mu da 12 gün var sivilce çıktı ve ben bu ayda yok diye düşünmeye şimdiden başladım

Merhaba hanımlar Bugün adet oldum :/ aşılama yaptırmayı düşünüyorum ağustos ayında ilk aşılama mı yaptırmıştım fakat tutmadı yarın veya öbür gün doktora gideceğim rahim filmi isteyeceğim bu sefer başka aşılama yaptıracak olan var mı aranızda?
Rabbim hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin
Bende üç senelik evliyim iki defa dış gebelik geçirdim
Merhaba arkadaşım bu aşılama olayını çok merak ediyorum ben doktora ne demeliyiz hangi şartlarda yapılıyor yani iki senedir bizde istiyoruz fakat olmuyor ne diyeyim doktora onu bilmiyorum bunu yaparken eşime ihtiyaç oluyor mu aydınlatırmısın beni rica etsem

kizlar bat bugun
sari lekelenmem var sadece sabah adet belirtim vardi daha yok
sadece gogus hassasiyetim var azicik
testte yok evde yapmaya:KK43:
bu durumu yasayan hamis varmi ?

X