💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kızlar Benimde ateş tablom bu şekilde bugün 1 derece düşmüş ateşim

Ateşi girdikten sonra da uygulama bunu gösterdi İngilizcem yok ne anlatıyor burda
Pek bir şey anlatmıyor canım. Bu kullandığın program her ne ise üç ayrı fazda veri toplayarak bir ilişki kurmaya çalışıyorlar benim anladığım. Yani bu konuda çok büyük ölçekli bir istatiksel çalışma yapılmadı bugüne kadar, Bizim bu çalışmadaki amacımız üç fazlı bu modelin gebelikte, gebelik dışındaki çizelgelere göre daha sık meydana gelip gelmediğini anlamaya çalışmaktır falan demiş.

Çok teşşeküür ederim kuzum böyle düşünmene cidden çok mutlu ettin beni🥰ben sizleri böyle enerjik motivasyonu yüksek görünce daha çok mutlu oluyorum 💞💞💞
Ne demek canımm gerçekler bunlar 🥰 Burası gerçekten çok iyi geliyor yaa hepimiz umutluyuz olacağına inanıyoruz birbirimizi motive etmeye çalışıyoruz ❤️ Daha önce neden yokmuşum buralarda dedim ve iyi ki bu topicle açılışı yaptım 💃🏻

Bir gebenin günlüğünden aldım canım duydun mu bilmiyorum o sayfayı, gynoseed jel spermin daha çabuk ulaşmasını sağlıyormuş yumurtaya, ovulasyonla takip ediyorum yumurtlama günümde jelle değerlendircem, inşallah faysası olur da öneririm herkese 🥰
Bende arastirayim bakalim ins faydasini gorrsun mucizen gelir canim bilmiyrdum hemen bakiyim 😘

X