💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Hormon değerlerim her defasında iyi çıkıyor ama olmuyor işte sorun yok ama olmuyor niye çünkü zamanı var
sistem nasıl ayarlıyor nereden biliyor benim o topiğe geçeceğimi ya cidden bilmiyorum
Sistem diye vücudundan bahsettim ay bu topicte etiketlenmişindir muhabbet devam edince buranın bildirimleri gelmeye başlamıştır

Peki bu yaptığınız da erken gebelik testi değil miydi

Ya evet insan kendini tanıyor bir süre sonra. Hele ki bir cok acidan takip ediyorsan.. ates akinti ovu testi vs. Ben de onceki aylara bakarak cuma ya da cmtsi bekliyorum mesela. Ama iste mevzu bu da degil ki. Kac aydir yumurtlamayi hic kacirmadim. Tam o gunde, oncesinde, sonrasinda, 1 defa 2 defa yeri geldi gunde 3 defa da oldu iliski.. ama tutmayinca tutmuyor. O yuzden bu matematiksel hesaplara da cok kaptirmak istemiyorum kendimi. Rabbim ne zaman ol diyecek bakalim

Bu yaptığım test canım beklenen regl günü yapın diyor üstünde. Ben 4 gün erken yapmıs oldum bu testi
Anladım canım ama arkadaşın dediği gibi kaset testlerde çok sonradan çıkıyor betahcg o yüzden erken gebelik testi yap inşallah sabah,hassas olan zaten çift çizgi duruyor :) inşallah vardır bebişin :) sabah haber et bize de ibşallah

İnşallah canım o kadar ihtiyacım var ki güzel habere Allah tüm isteyenlere nasip etsin haber edicem canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…