💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

ay cok tesekkur ederim, delirdim diyorum acaba git gide siliklesecek mi noluyor dedim :KK43: cok tesekkurler :KK200:
Ayy yok içiniz rahat olsun 160 lara kadar çıkan beta hcg de öylesine yapmıştım silikti ona göre değerlendirip stres yapmayın inşallah sağlıklı ilerlesin kucağınıza alın canım 🙏😍

Bak hatta son 3 günü şöyle sıralı atayım, bir dalgalanma var sanki.
Canım lh takibine devam ediyor musun? Senin varsa bile en erken yarın çıkar kuzum o da çok silik çıkar . Regl olmayalım ama olana kadar ümit var 🤲🏻

Canımcım evet bugün de baktım LH ama bu ifadeli bişey değil sanki, dediğin gibi en mantıklısı zamanını bekleyip regl olup olmayacağımı görmek 😊

Eklentiler

• Screenshot_20230919_151120_Gallery.jpg
    Screenshot_20230919_151120_Gallery.jpg
    84 KB · Görüntüleme: 29
benim de oldu 5 gun kala ama boyle sag kasigima saplandi tuhaf bi sekilde.
ama son2 gundur arada kasiklarim huzursuzlaniyor regl gibi. yarin adet bakalim akintim var beyaz seffaf.
Bu testi beş gün kala.mi yaptın çok belirgin hamileyken adet sancısı oluyor ama kısa sureli uzun süre iyi değil kan ver takip et inşallah kimyasal değildir canım

canimcim ben 6 gun kala yapmis oldum cunku 20-21 gosteriyor uygulama BAT i, son adetim, de 23 agustostu. Yumurtlamam 4 unde oldu ben 15 inde test yaptim iste 11 gun sonra Hamile yazdi testin ustunde paylasmistim burada.

yurtdisindayim iste yarin sabah 8de kan vericem de burda diyorlar 10 is gununu bulabilir sonuc, hani hamileysem dogururum ogrenene kadar :KK70:
Ben üstü kaçırmışım canım ben Türkiye'de sin sandım ooo orda sonuçlar niye geç yani bir sıkıntı olmasa geç iyi aslında bebegide kalp atışını duyarsın en azından tabi valla öğrenen kadar zamn çok geçiyor

Ben üstü kaçırmışım canım ben Türkiye'de sin sandım ooo orda sonuçlar niye geç yani bir sıkıntı olmasa geç iyi aslında bebegide kalp atışını duyarsın en azından tabi valla öğrenen kadar zamn çok geçiyor
Yok canımcım cumaki testim çok aşırı silikti sabah, bu son 2 gündür arttı böyle:) amin canım benim inşallah hepimiz❤️

X