💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

acaba erken gebelik testleri çok hassas olduğu için en düşük mg ları bile yakaladığı için mi yanlış pozitiflik çıkarıyor, yani belki de LH ı bile algılıyor olabilir, o 2si birbirine karışıyormış hcg ile. ben de geçen ay pozitif gördüm erken gebelikte ve regl oldum sonra :/
en garantisi bence dümdüz kaset test almak ve bat gününü beklemek tabi yapabilene :) hem düşük maliyet hem daha az üzüntü :) biraz sabır gösterilebilsek sıkıntı olmayacak da işte...
ben sabah kaset test yaptım bu arada kalbim kadar saf beyaz çıktı :KK70: bat 22 eylül.. yapamayacam dedim yine de yaptım aferin bana ama erken gebelik olmadığı için umudumu yitirmedim henüz :)
Canım lh takibine devam ediyor musun? Senin varsa bile en erken yarın çıkar kuzum o da çok silik çıkar . Regl olmayalım ama olana kadar ümit var 🤲🏻

İnşallah yerleşme ağrısıdır . Benimde aynı inşallah olmayız 🥹
İnşallah canım ya 😄😄 arada gelip gidiyor sancı az önce göğusume sancı girdi dedim bakım masaj yaparım ama nasıl bir ağrı baktım iki göğüsüm damarları nasıl belirginkeşmis halka genişlemiş uçları diklesmis kapakara olmuş damarlar halkanın etrafını bile sarmış beyaz tenli olduğum için daha net anlaşılıyor inşallah evren benimle oynanmıyordur birde benim karnım şiş sert

İnşallah canım benim yaaa sonucu hemen yazarım. Kesin çok düşüktür değer çünkü çok erken öğrendim. Erken yumurtlama falanda oldu adet normalde 28iydi
Ben de adete 10 gün varken gördüm silik çizgiyi🥰 düşük de olsa çıkar 2 gün sonra bir daha verirsin yükselir Allah’ın izniyle tebrikler🥰

X